زمان بارگزاری این صفحه: 4:53 PM UTC

هادی صیادی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی رضوانشهر منصوب شد.

صدای گیلان – ‘هادي صيادي’ طي حکمي از سوي دکتر نجفي، استاندار گيلان بعنوان بخشدار جديد بخش مرکزي رضوانشهر معرفي و منصوب شد.

در جلسه شورای اداری دیروز رضوانشهر با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان و جمعی از مسولین شهرستان،طی حکمی هادی صیادی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی این شهرستان معرفی شد و از زحمات حمید مهری،بخشدار پیشین تجلیل به عمل امد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گیلان؛ مديرکل سياسي و انتخابات استانداري گيلان در این جلسه  با گراميداشت هفته بسيج گفت: عزت و اقتدار جامعه اسلامي ايران همواره نيازمند فرهنگ بسيج است.

وي با اشاره به پيشينه تاريخي و فرهنگي رضوانشهر بيان کرد: اين شهرستان با وجود تنوع قومي زباني و مذهبي بعنوان مهد و کانون وحدت در کشور مطرح است که تشيع و تسنن با وحدت و مهرباني در کنار همديگر زندگي مي کنند و الفتي ناگسستني دارند که آرزو داريم جهان اسلام نيز اينگونه باشد.

علی اکبرپوراوزان وجود اختلافات نظري را يک امر طبيعي عنوان کرد و افزود: در خلال همين اختلاف است که مي توان به يک نقطه وحدت براي يک حرکت اجتماعي جمعي دست يافت.
فرماندار رضوانشهر نيز در اين نشست با تبريک هفته بسيج گفت: شأن و منزلت بسيج و نهادينه شدن فرهنگ بسيجي در امور بقدري است که رهبر معظم انقلاب هميشه بر آن سفارش دارند.

حميدرضا امام پناهي افزود: امروز نگاه دنيا به ملت ايران دوخته شده است و بر همين اساس دولت نيز با تدبير خاص و در راستاي تأکيدات رهبري امور کشور را مديريت مي کنند.

وی  در ادامه به اعتبارات پروژه هاي عمراني رضوانشهر در سال جاري اشاره نمود و بيان کرد: از محل اعتبارات تملک استاني و دو درصد نفت و گاز و تبصره 22 قانون بودجه سال 93 مبلغ 140 ميليارد ريال براي اين شهرستان منظور شده که تاکنون 28 ميليارد ريال آن مبادله موافقت نامه صورت گرفته است.

فرماندار رضوانشهر افزود : علاوه بر اعتبارات اعلام شده فوق، از محل منابع ملي نيز طرحها و پروژه هاي بزرگي همچون سد شفارود، بيمارستان، ساختمان دانشگاه پيام نور، جاده چهاربانده رضوانشهر به بندر انزلي و پل رودخانه شفارود واقع در منطقه پونل در حال اجراي مي باشند که آينده رضوانشهر را متحول خواهند ساخت.
این مسول در خصوص اعتبارات مصوب سال گذشته اين شهرستان بيان کرد: سال گذشته از مجموع اعتبارات اعلام شده براي اين شهرستان تنها 23 درصد تخصيص يافت ولي امسال از رشد اعتباري قابل توجه اي برخوردار مي باشيم.
امام جمعه رضوانشهر نيز در ادامه اين نشست با تبريک گراميداشت هفته بسيج گفت: به برکت انقلاب اسلامي و رشادت هاي ايثارگران و خون هاي پاک شهدا، روش و منش بسيجي امروز به کشورهاي ديگر صادر شده است.
حجت الاسلام حبيبي با اشاره جابجايي مديران گفت: اين يک امر طبيعي است و به طور معمول دولت ها شايد با بعضي از افراد بهتر کار کنند ولي در انتخاب افراد به امانتداري و روحيه ارزشي آنان بايد بيشتر توجه شود.

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه