زمان بارگزاری این صفحه: 5:36 AM UTC

هدیه قهرمانی در لنگرود؛ بوقلمون، غاز و خروس!

در پایان مسابقات والیبال محلات لنگرود علاوه بر اهدا کاپ و لوح تقدیر، به تیم اول 7 عدد بوقلمون، تیم دوم 7 عدد غاز و به تیم سوم 7 عدد خروس اهدا شد .

به گزارش صدای گیلان ، شب گذشته (چهارشنبه) تیم برنجکوبی غلامرضایی دریاسر توانست برابر تیم مرکز ترک اعتیاد شلمان با نتیجه 2 بر صفر پیروز شد تا به عنوان قهرمان مسابقات والیبال محلات شهرستان لنگرود شناخته شود.

در مسابقه رده بندی نیز تیم شهدای آنسرمحله در مقابل تیم بسیج ادارات با نتیجه 2 بر یک پیروز شد و به مقام سوم رسید.

در این مسابقات 2 تیم در قالب 4 گروه به رقابت پرداختند که پس از انجام 56 مسابقه در طی 16 شب تیم های اول تا سوم مسابقات مشخص شدند.

در پایان مسابقات والیبال محلات علاوه بر اهدا کاپ و لوح تقدیر، به تیم اول 7 عدد بوقلمون، تیم دوم 7 عدد غاز و به تیم سوم 7 عدد خروس اهدا شد .

ضمنا از تعدادی از پیشکسوتان بالای 50 سال به نام های رحمت طالع از تیم شهدای لوکلایه، مرتضی ابراهیمی از تیم شهدای کیاکلایه، سید محمد فلاح از تیم شهدای بارکوسرا که در قالب تیم های مختلف در این مسابقات شرکت کرده بودند تقدیر و به آنها یک اردک اهدا شد.

رضا حیدر پور از تیم شهدای فتیده به عنوان ارزشمندترین بازیکن، مهدی امینی پور از تیم شهدای کومله به عنوان بهترین دریافت کننده، حجت الاسلام زرطالع از تیم شهدای طلبه و روحانی به عنوان بازیکن اخلاق، قاسم رمضانپور از تیم شهدای سیاهگلده به عنوان بهترین مدافع روی تور، اقای نوروزی مربی تیم آریادرویشانبر به عنوان بهترین مربی مسابقات از سوی هیئت اجرای این دوره از مسابقات انتخاب شدند.

این مسابقات از 22 آذر 1393 با همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری لنگرود، سپاه ناحیه لنگرود و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود به مناسبت گرامیداشت هفته وقف برگزار شد .لنگر نیوز

2-4 2-5 2-8 2-13-150x150

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “هدیه قهرمانی در لنگرود؛ بوقلمون، غاز و خروس!”

  1. امید نوشته است:

    نشانه نکبتی که بر پیشانی لنگرودیها در تاریخ خواهد ماند .
عناوین ویژه