زمان بارگزاری این صفحه: 9:33 PM UTC

هواشناسی؛ احتمال رگبار باران در برخی مناطق گیلان از یکشنبه

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از احتمال رگبار باران در برخی مناطق استان از فردا (یکشنبه) خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از احتمال رگبار باران در برخی مناطق استان از فردا (یکشنبه) خبر داد.

 

مازیار غلامی عصر شنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده جوی کم و بیش ناپایدار در منطقه است که بر این اساس؛ در بعضی نقاط رگبار باران، افزایش ابر، وزش باد و مه صبحگاهی دور از انتظار نیست.

 

وی آسمان امروز گیلان را صاف تا قسمتی ابری عنوان و برای دو روز آینده (یکشنبه و دوشنبه) آسمان را کمی ابری تا نیمه ابری، در بعضی نقاط رگبار باران پیش بینی کرد.

 

غلامی افزود: بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته مربوط به منجیل با ۳۴ درجه سلسیوس و کمینه دما مربوط به دیلمان با ۱۵ درجه سلسیوس بوده است.

 

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، بیشینه و کمینه دمای شهر رشت در شبانه روز گذشته را نیز به ترتیب ۳۱ و ۲۱ درجه سلسیوس عنوان کرد.

 

وی گفت: کمینه دمای فردا در شهرهای گیلان مربوط به دیلمان و ماسوله با ۱۵ درجه سلسیوس پیش بینی می شود.

 

مطالب بیشتر؛

  • کربلایی محمود بهجت «کلوچه فومن» را از کربلا به فومن آورد صد سال پیش، شخصی به نام کربلایی محمود بهجت عازم کربلا می‌شود و پس از بازدید از یک کارگاه شیرینی پزی از عطر و طعم کلوچه‌هایش خوشش می‌آید و تصمیم می‌گیرد در بازگشت از کربلا، آغاز به پخت کلوچه‌هایی شبیه آن در فومن […]
  • جنجال آدامس جویدن اوباما در چین + عکس صدای گیلان - آدامس جویدن رئیس جمهور آمریکا جلوی دوربین‌های تلویزیونی در چین مورد انتقاد چینی‌ها قرار گرفت.
  • وضعیت این روزهای بازار بورس صدای گیلان؛جو روانی و هیجان سرمایه‌گذاران حقیقی به دلیل تردید از به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای در روزهای اخیر منجر به خروج معامله‌گران حقیقی از بازار شده است. بر این اساس شاخص کل بورس در آخرین هفته آبان‌ماه بازدهی منفی نصیب سرمایه‌گذاران کرد و با روندی کاهشی به کانال ۷۵ هزار واحد […]
  • تمدید مهلت فراخوان اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کننده تا پایان ماه جاری صدای گیلان - آخرین مهلت شرکت در فراخوان اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کننده تا 30 آذر سالجاری اعلام شد. رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از تمدید مهلت فراخوان اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کننده تا پایان ماه جاری خبر […]
  • نماینده لنگرود از حمایت مجلس از طرح شکار ممنوع خبر داد بسیار بجاست که چند سال به گونه‌های جانوری و گیاهی تنفس داده شود. به عنوان مثال، گونه قرقاول که از پرندگان زیبا به حساب می‌آید رو به انقراض است و چه اشکالی دارد که شکار این پرنده برای مدتی ممنوع […]


عناوین ویژه