زمان بارگزاری این صفحه: 3:58 AM UTC

هواشناسی؛ تداوم پایداری هوا در گیلان

گیلانی ها زمستان را با هوایی پایدار آغاز خواهند کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدیر کل هواشناسی گیلان امروز گفت : فردا در اولین روز زمستان آسمان گیلان صاف تا قسمتی ابری است خواهد بود.

 

بهمن کمانگر افزود : این وضعیت جوی دست کم تا چهارشنبه هفته جاری در گیلان مستقر است.

 

وی اضافه کرد : در حال حاضر آسمان گیلان قسمتی ابری تا نیمه ابری است.

 

مدیر کل هواشناسی گیلان اعلام کرد : امروز دریای خزر با ارتفاع موج ۲۰ تا ۶۰ سانتی متر برای فعالیت های دریانوردی به ویژه صیادی مناسب و فردا با ارتفاع موج ۲۰ تا ۷۰ سانتی متر در بعضی ساعات نامناسب خواهد بود.

 

بهمن کمانگر گفت : در ۲۴ ساعت گذشته کیاشهر با ۱۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و جیرنده با ۴ درجه سانتی گراد پایین صفر به ترتیب گرم ترین و سردترین مناطق گیلان بود.

 

وی افزود : در حال حاضر رطوبت هوای رشت ، مرکزگیلان ۹۵ درصد و دمای هوای این شهر ۶ درجه سانتی گراد بالای صفر است که نسبت به دیروز تغییری نکرده است.

/خبرگزاری صدا و سیما

 

مطالب بیشتر؛

  • اولویت ثبت جهانی ماسوله در صورت رفع موانع صدای گیلان - معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیان کرد: فرآیند ثبت جهانی شهرک تاریخی ماسوله در صورت رفع موانع، در اولویت قرار می گیرد.
  • حمله موشکی داعش به اسرائیل شاخه گروه تروریستی داعش در مصر مسئولیت پرتاب سه راکت به اراضی رژیم صهیونیستی را بر عهده گرفت.
  • هشدار؛پیش بینی وزش باد شدید در گیلان برای جمعه شب صدای گیلان - سامانه بارشی دیگری بعدازظهر جمعه از نوار غربی وارد کشور می‌شود. جمعه شب وزش باد نسبتاً شدید در استان‌های اردبیل و گیلان پیش‌بینی می شود.
  • بارش باران و برف در 6 استان کشور صدای گیلان - رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهنمايي و رانندگي ناجا با اشاره به بارش باران و برف در 6 استان کشور از رانندگان خواست با رعايت سرعت مطمئنه،فاصله طولي و همراه داشتن تجهيزات ايمني زمستاني از بروز سوانح رانندگي جلوگيري کنند. […]
  • استاندار گیلان جلوی تحرکات معاون سیاسی خود را بگیرد نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه معاون سیاسی استاندار گیلان در تلاش است وی را از قطار اعتدال پیاده کند، گفت: استاندار گیلان باید جلوی تحرکات معاون سیاسی خود را […]


عناوین ویژه