زمان بارگزاری این صفحه: 9:36 PM UTC

هواشناسی گیلان؛ احتمال آب‌گرفتگی معابرعمومی

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارش باران و خنک از امشب به گیلان گفت: احتمال آب‌گرفتگی معابر و بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها در بعضی از نقاط وجود دارد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

بهمن کمانگر با اشاره به ورود سامانه بارش باران و خنک از امشب به گیلان اظهار داشت: ضمن کاهش دما در مناطق مختلف استان، شاهد وزش باد و بارش‌های متناوب خواهیم بود.

 

وی با اشاره به اینکه این سامانه تا روزهای پایان هفته جاری در استان فعال است، افزود: با توجه به ماهیت توده هوا انتظار می‌رود شدت بارندگی در مناطق مرکزی و غرب استان بیشتر باشد.

 

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ماهیت رگباری بارش‌ها در ماه شهریور گفت: احتمال آب‌گرفتگی معابر و بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها در بعضی از نقاط وجود دارد.
کمانگر تاکید کرد: هواشناسی توصیه می‌کند مسافران از توقف در مسیر رودخانه‌ها، جداً خودداری کنند و با توجه به افزایش ارتفاع امواج دریا از شنا کردن در دریا پرهیز کنند./تسنیم

 

 

مطالب بیشتر؛

  • بهره‌برداری از 24 سد جدید در سال جاری در سال گذشته 5 سد بزرگ در نقاط مختلف کشور به بهره‌برداری رسید که یکی از آنها سد "شهربیجار" در استان گیلان بود و این سد آب شرب 14 شهر استان و بیش از صدها روستای استان گیلان را تامین […]
  • وزیر کشور ردپای پول‌های کثیف را در گیلان بیابد کوچکی‌نژاد؛ قرارداد طرح آمایش سرزمین گیلان موجب خروج مقدار زیادی از پول‌های این استان شد و در واقع همان پول‌های کثیفی است که وزیر کشور مطرح کرده و می‌تواند یک نمونه از ردپای آن را در گیلان […]
  • محاصره مخفیگاه ساحلی ۶ مرد مخوف در حالی که مأموران به صورت نامحسوس این خانه ویلایی را تحت کنترل خود درآورده بودند دریافتند این گروه از دزدان که شش مرد مخوف هستند در این خانه دور هم جمع شده‌اند.
  • قبولی در رشته پزشکی، ترفندی برای کلاهبرداری. صدای گیلان - سردسته باند کلاهبرداری از افراد علاقه مند به قبولی در رشته پزشکی دستگیر شد.
  • بدل هاشمی رفسنجانی!/ عکس عکس زیر مربوط به یک شهروند عراقی است که به دلیل شباهت بسیار زیاد به هاشمی رفسنجانی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.


عناوین ویژه