زمان بارگزاری این صفحه: 6:48 PM UTC

هواشناسی گیلان

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از استقرار جریانات ناپایدار جوی در استان تا اوایل هفته آینده خبر داد.

هواشناسی گیلان

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از استقرار جریانات ناپایدار جوی در استان تا اوایل هفته آینده خبر داد.

مازیار غلامی عصر پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: نقشه های پیش یابی ، نشاندهنده استقرار سامانه پرفشار و وجود جریانات ناپایدار است که پیامد آن در بعضی ساعات بارندگی و احتمال رعد و برق می باشد.

 

وی آسمان امروز گیلان را ابری در بعضی ساعات بارندگی عنوان و اظهار کرد: برای فردا نیز آسمان استان طی صبح و ظهر قسمتی ابری تا ابری در بعضی نقاط با احتمال بارندگی پراکنده و بعدازظهر و شب کمی ابری تا نیمه ابری گاهی رشد ابر خواهد بود.

 

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان افزود: بیشینه دمای استان در شبانه روز گذشته مربوط به منجیل با ۲۱ درجه سلسیوس و کمینه دما مربوط به جیرنده با هشت درجه سلسیوس بوده است.

 

غلامی بیشینه و کمینه دمای شهر رشت در شبانه روز گذشته را نیز به ترتیب ۱۶ و ۱۴ درجه سلسیوس عنوان کرد.

مطالب بیشتر؛

  • باشگاه ملوان از بهشتی سلب مالکیت کرد باشگاه ملوان بندرانزلی با انتشار بیانیه ای از داریوش بهشتی که پیش ازاین ۵۵ درصد از سهام ملوان را طی تفاهم نامه ای در اختیار گرفته بود،سلب مالکیت کرد.
  • کسب چهار مدال توسط شمشیربازان گیلانی محمد رهبری ملی پوش گیلانی موفق شد دو مدال طلا در رقابت های انفرادی و تیمی را بدست آورد.و همچنین ، فائزه رفیعی دیگر شمشیرباز گیلانی نیز مدال برنز رقابت های انفرادی و مدال نقره مسابقات تیمی در اسلحه سابر را برگردن […]
  • رضا پرند آور به سرپرستی منابع طبیعی وآبخیز داری رودبار منصوب شد. سرپرست جدید منابع طبیعی وآبخیز داری شهرستان رودبار معرفی شد .
  • “پورحضرت”معاون فرماندار آستارا شد. صدای گیلان - وحید پورحضرت به عنوان معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری آستارا منصوب شد.
  • وضعیت این روزهای بازار بورس صدای گیلان؛جو روانی و هیجان سرمایه‌گذاران حقیقی به دلیل تردید از به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای در روزهای اخیر منجر به خروج معامله‌گران حقیقی از بازار شده است. بر این اساس شاخص کل بورس در آخرین هفته آبان‌ماه بازدهی منفی نصیب سرمایه‌گذاران کرد و با روندی کاهشی به کانال ۷۵ هزار واحد […]


عناوین ویژه