زمان بارگزاری این صفحه: 9:26 PM UTC

هواشناسی گیلان

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از استقرار جریانات ناپایدار جوی در استان تا اوایل هفته آینده خبر داد.

هواشناسی گیلان

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از استقرار جریانات ناپایدار جوی در استان تا اوایل هفته آینده خبر داد.

مازیار غلامی عصر پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: نقشه های پیش یابی ، نشاندهنده استقرار سامانه پرفشار و وجود جریانات ناپایدار است که پیامد آن در بعضی ساعات بارندگی و احتمال رعد و برق می باشد.

 

وی آسمان امروز گیلان را ابری در بعضی ساعات بارندگی عنوان و اظهار کرد: برای فردا نیز آسمان استان طی صبح و ظهر قسمتی ابری تا ابری در بعضی نقاط با احتمال بارندگی پراکنده و بعدازظهر و شب کمی ابری تا نیمه ابری گاهی رشد ابر خواهد بود.

 

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان افزود: بیشینه دمای استان در شبانه روز گذشته مربوط به منجیل با ۲۱ درجه سلسیوس و کمینه دما مربوط به جیرنده با هشت درجه سلسیوس بوده است.

 

غلامی بیشینه و کمینه دمای شهر رشت در شبانه روز گذشته را نیز به ترتیب ۱۶ و ۱۴ درجه سلسیوس عنوان کرد.

مطالب بیشتر؛

  • پس از خروج روح از بدن چه اتفاقی در مغز می‌افتد؟ پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ دانشمندان مؤسسه کالسروهه آلمان با استفاده از اسکن مغز، رویدادهایی را بررسی کرده‌اند که در زمان تجربه خروج روح از بدن اتفاق می‌افتند.   به گزارش ایسنا، محققان از یک آزمایش غیرمستقیم برای القای تصور دروغینی در داوطلبان تحت […]
  • اپیدمی طلاق بین دهه هفتادی‌ها؟/ ساعتی ۱۹ طلاق در کشور همان‌قدر که دهه شصتی‌ها هنوز منتظرند تا کیس مناسب‌شان پیدا شود اما دهه هفتادی‌ها یا همان نسل چهارمی‌ها، وقت را تلف نکرده « هم زود ازدواج می‌کنند و هم زود طلاق […]
  • سرهای بریده دختران در کیف مدرسه‌ صدای گیلان - پلیس بغداد از کشف دو سر بریده در داخل یک کیف مدرسه‌ای در منطقه‌ای از جنوب غربی بغداد خبر داد.
  • کاهش درآمد 30 میلیارد تومانی چایکاران بدلیل خشکسالی استاندار گیلان روز یکشنبه در مراسم قدردانی از فرماندار پیشین ومعارفه فرماندار جدید لاهیجان با بیان اینکه به دنبال جبران خسارت سوختن باغات چای هستیم گفت : به دليل خشكسالي حدود 30 ميليارد تومان از در آمد چايكاران استان کاهش […]
  • استفاده انتخاباتی از امکانات عمومی و دولتی ممنوع است پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: هیچ دستگاه دولتی مجاز نیست امکانات عمومی و دولتی را برای انتخابات در اختیار فرد یا گروه خاصی قرار دهد.   به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین مجید انصاری در نهمین جلسه شورای معاونین و مدیران کل […]


عناوین ویژه