زمان بارگزاری این صفحه: 5:18 AM UTC

هوای گیلان تا 28 صفر ابری است.

صدای گیلان – طبق گزارش اداره کل هواشناسی گیلان, هوای این استان از امروز (چهار شنبه) تا روز یکشنبه هفته آینده مصادف با 28 صفر و سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) ، ابری تا نیمه ابری و بارش پراکنده باران اعلام شده است.

به گزارش صدای گیلان ، طبق این گزارش ، هوای گیلان در صبح و ظهر امروز چهارشنبه نیمه ابری تا ابری در بعضی نقاط همراه با بارندگی، عصر و شب نیمه ابری تا ابری بتدریج کاهش ابر است.

همچنین صبح و ظهر روز پنجشنبه هوای استان صاف تا قسمتی ابری، احتمال مه ، افزایش دما و عصر و شب صاف تا قسمتی، ارتفاعات با احتمال وزش بادگرم پیش بینی شده است.

بر اساس گزارش هواشناسی گیلان ، صبح و ظهر روز جمعه هوای استان قسمتی ابری تا نیمه ابری در بعضی نقاط مه صبحگاهی، گاهی افزایش ابر، عصر و شب؛ نیمه ابری تا ابری، احتمال بارش خفیف و پراکنده پیش بینی شده است.

همچنین هوای صبح و ظهر روز شنبه هفته پیش رو قسمتی ابری تا ابری ، بارش پراکنده ، عصر و شب؛ نیمه ابری بتدریج کاهش ابر اعلام شده است.

بر اساس این گزارش، هوای روز یکشنبه 28صفر سالروز رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) صبح و ظهر کمی ابری تا نیمه ابری، عصر و شب؛ نیمه ابری در بعضی نقاط بارش پراکنده پیش بینی شده است./ایرنا

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه