زمان بارگزاری این صفحه: 9:03 AM UTC

واریز پول میلیاردی به حساب یک عضو شورای تهران

براساس یک تصمیم غلط این فرد چند میلیارد تومان پول به حساب خود واریز کرده که این قضیه نادرست است، چطور ممکن است یک نماینده عضو شورای شهر که حق امضا نیز دارد، میلیاردها تومان پول را خرج کند.

به گزارش صدای گیلان به نقل از ایسنا،مختاباد پس از تاخیر نیم ساعته‌اش در صحن علنی شورا در اولین تذکر پیش از دستور جلسه علنی شورای شهر تهران گفت: چندی پیش استاد داوود رشیدی نامه‌ای به دکتر قالیباف در مورد وضعیت یک تماشاخانه نوشت که امیدواریم این نامه جواب داده شود و این تماشاخانه تبدیل به موزه تئاتر شهر تهران شود.
وی در تذکر دوم افزود: تذکر من در مورد یکی از اعضای شورای شهر است، چراکه براساس یک تصمیم غلط این فرد چند میلیارد تومان پول به حساب خود واریز کرده که این قضیه نادرست است، چطور ممکن است یک نماینده عضو شورای شهر که حق امضا نیز دارد، میلیاردها تومان پول را خرج کند.
وی با بیان اینکه پول‌هایی برای کمک به بنگاه‌های خیریه و… در اختیار اعضا قرارداده می‌شود، گفت: اما این چند میلیارد تومان پول در حساب نماینده ننگ شورا است و باید پاسخگو باشد، چراکه بهره بانکی این پول نزدیک به صد میلیون تومان است و از شما تقاضای رسیدگی دارم در غیراینصورت از سازمان بازرسی کل کشور درخواست رسیدگی خواهم داشت.
چمران با ارائه توضیحاتی عنوان کرد که به این موضوع رسیدگی می‌شود.

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه