زمان بارگزاری این صفحه: 12:52 AM UTC

واژگونی مینی بوس کارخانه فومن شیمی، 7 مصدوم برجا گذاشت.

صدای گیلان – بر اثر واژگوی مینی بوس کارخانه فومن شیمی، در محور سراوان-فومن ، 7 تن از سرنشینان این وسیله نقلیه مصدوم و به بیمارستان منقل شدند.

به گزارش  صدای گیلان ، روابط عمومی مرکز فوریتهای پزشکی گیلان در مورد این حادثه گزارش داد است : این حادثه ساعت 23:20 شنبه ،1آذرماه در محور سراوان – فومن روی داده و 7 تن مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

لحظاتی پس از وقوع این حادثه که در نتیجه برخورد مینی بوس کارخانه فومن شیمی به گاردریل روی داد ، از3پایگاه نزدیک به محل حادثه ،تکنسین های فوریتهای پزشکی به محل اعزام و پس از انجام اقدامات اولیه همچون فیکس کردن سر و گردن، کنترل خونریزی، اکسیژن تراپی به کلیه مصدومین، هر 7 مصدوم رابا موفقیت به بیمارستان پورسینای رشت منتقل کردند. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در بر نداشت.

دکتر جمشید محمدی رئیس اورژانس 115 استان ضمن مهم شمردن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط همه شهروندان عزیز، لزوم رعایت سرعت مطمئنه در طول رانندگی و رعایت اصول راهنمایی و رانندگی راضامن حفظ سلامت شهروندان دانست.

مطالب بیشتر؛

  • 2 کشته در تصادفات جاده ای فومن و صومعه سرا. صدای گیلان - در تصادفات جاده ای روز گذشته در شهرستان فومن و صومعه سرا دو نفر جان خود را از دست دادنند.
  • واژگونی اتوبوس در جاده رشت – مشهد صدای گیلان - حسین درخشان با اعلام جزئیات این حوادث، تشریح کرد: به دنبال واژگونی اتوبوس در جاده رشت – مشهد در گرمه، محور آشخانه – گلستان، نرسیده به رباط قره‌بیل در ساعت ۴:٢۵ صبح امروز، ۲۵ نفر آسیب‌دیده و ۲۱ نفر مصدوم […]
  • حواشی ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس دهم در فومن/ تصاویر به ترتیب سیدتقوی موسویان و ناصر عاشوری و سپس سامره عاشوری چیرانی سه نفر اول این دور از رقابت ها بودند که برای ثبت‌نام در فرمانداری حاضر شدند.
  • رودخانه شهر فومن به خطری زیست محیطی تبدیل شده است رئیس شورای اسلامی شهر فومن با اشاره به آلودگی رودخانه گاز رودبار در این شهر گفت: ورود فاضلاب به رودخانه گاز رودبار فومن، این رودخانه را به خطر زیست محیطی برای شهر تبدیل کرده […]
  • مسافران هواپیما در تصادف اتوبوس کشته شدند حوادث - صدای گیلان؛ به دلایلی مسیر پرواز شرکت هواپیمایی ماهان مشهد- ساری به فرودگاه مهرآباد تهران تغییر یافت و تعدادی از مسافران برای رسیدن به مقصد خود در ساری، سفر با اتوبوس را انتخاب کردند، که در مسیر حرکت در اثر حادثه تصادف در جاده سوادکوه مازندران ۱۲ نفر کشته و ۱۸ نفر زخمی […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه