زمان بارگزاری این صفحه: 9:26 PM UTC

واکنش انجمن اسلامی علامه به بیانیه دفتر تحکیم

صدای گیلان؛ دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه دولتی دانستن انجمن علامه طنز سیاسی بوده ، گفت: اعتبار دستگاه های مارک چسبان با روی کار آمدن دولت جدید به پایان رسیده است.

دفتر تحکیم وحدت روز پنج شنبه با صدور بیانیه ای نسبت به خروج انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی از این تشکیلات واکنش نشان داد واعلام کرد تلاش برخی برای دولتی سازی انجمن های اسلامی و مصادره آن به نفع جریان خاص است.

به گزارش صدای گیلان به نقل از ایرنا ؛’علامه عزیزی’ روز یکشنبه در واکنش به این بیانیه در گفت وگو با خبرنگار تشکل های دانشجویی ایرنا اظهار داشت: تهمت های وارده از سوی دفتر تحکیم وحدت به این انجمن از اساس کذب است،

وی گفت: رویکرد جدید انجمن اسلامی دانشگاه علامه تغییر رویه گذشته است، چرا که در گذشته نهادهای دولتی و امنیتی برای این انجمن تصمیم گیری می کردند. دوستان اطمینان داشته باشند که انجمن اسلامی دانشگاه علامه را مستقل از تمامی نهادهای قدرت، جناحی و ثروت اداره خواهد کرد .

وی افزود: عده ای فراموش کرده اند با روی کار آمدن دولت جدید اعتبار دستگاه های مارک چسبان آنها به پایان رسیده است و این برچسب ها به شورای مرکزی انجمن ها نمی چسبد، زیرا اعضای این تشکل اسلامی دنبال کنندگان راه امام خمینی (ره) با پیروی از منویات مقام معظم رهبری هستند.

وی با تاکید بر ولایت مداری انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی افزود: مخالف جناحی شدن انجمن ها هستیم و سیاست های جدید این تشکل مبتنی بر نیروسازی برای انقلاب اسلامی ایران است .

عزیزی افزود: اساس کار تشکیلاتی را در آموزش نیروهای و متخصص برای خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی می دانیم.

وی ادامه داد: شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشگاه علامه به دنبال نقش آفرینی و بازگرداندن این انجمن به جایگاه اصلی خود است، زیرا در طول سال های گذشته این تشکیلات به کلی نابود شده و ظواهر آن باقی مانده است.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه