زمان بارگزاری این صفحه: 9:00 AM UTC

واکنش جالب ظریف به نقص فنی هواپیمای جان کری

پس از نشت گاز در هواپیمای شخصی جان کری، وزیر خارجه آمریکا پس از نشست وین مجبور شد با یک هواپیمای مسافر بری به خانه بر گردد.

به گزارش صدای گیلان به نقل از فارس، به دنبال نشت گاز، هواپیمای اختصاصی وزیر خارجه آمریکا پر از دود شده و به همین دلیل جان کری برای بازگشت به واشنگتن مجبور به استفاده از یک هواپیمای مسافری دیگر برای خروج از وین شد.
در گزارش روز پنجشنبه آسوشیتدپرس درباره ماجرای خرابی هواپیمای کری آمده است: «دیپلمات‌های ایرانی با دیدن این صحنه(خرابی هواپیما) به این ماجرا و وضعیت خندیدند و محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران در این ارتباط گفت که “خوب پس این فقط هواپیماهای ما نیست که خراب می‌شود”».

مطالب بیشتر؛

  • شروع کابوس ویلاسازان در گیلان صدای گیلان؛خوش آب و هوا بودن و محیط مساعد استانهای شمالی و بخصوص استان گیلان موجبات سفرهای زیادی از مردم کشور به این مناطق میشود که در نگاه نخست به نظر می رسد این امر هم باعث استفاده مردم از مواهب الهی و طبیعی است و هم موجب رشد و رونق اقتصاد محلی و استانی می شود.اما در سالهای اخیر […]
  • پس‌لرزه زلزله آذربایجان بندر آستارا را تکان داد پس‌لرزه زلزله جمهوری آذربایجان شهرستان مرزی بندر آستارا را تکان داد.
  • احمدی نژادی ها در راه مجلس احمدی‌نژادی‌ها از سراسر کشور آمدند. ثبت‌نام وزرا و مدیران دولت قبلی در این چند روز حاصل تلاش دو جریان از یک خواستگاه است که به موازات یکدیگر از بهار و تابستان گذشته فعال شده‌اند؛ اگرچه هر دو مدعی بودند نه برنامه‌ای برای انتخابات دارند و نه ارتباطی با […]
  • اسلامدوست؛ از حوزه تهران ثبت نام کرده و به تالش برخواهم گشت نماینده سابق مردم تالش، رضوانشهر و ماسال گفت: برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده ام.
  • تعطیلی مدارس برخی از نقاط گیلان صدای گیلان - مدارس کلیه مقاطع تحصیلی مناطق آموزش و پرورش دیلمان - عمارلو - رحمت آباد و مدارس مناطق کوهستانی املش امروزیکشنبه سوم اسفند 93 تعطیل می باشد.


عناوین ویژه