زمان بارگزاری این صفحه: 12:28 AM UTC

واگذاری یک قطعه زمین به سازمان پزشکی قانونی در تالش

صدای گیلان – با تصمیم وزیران عضو کمیسیون لوایح، حق بهره برداری از یک قطعه زمین در شهرستان تالش برای احداث ساختمان اداری و سالن تشریح به سازمان پزشکی قانونی کشور واگذار می‏شود.

واگذاری یک قطعه زمین به سازمان پزشکی قانونی در تالش

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

با تصمیم وزیران عضو کمیسیون لوایح، حق بهره برداری از یک قطعه زمین در شهرستان تالش برای احداث ساختمان اداری و سالن تشریح به سازمان پزشکی قانونی کشور واگذار می‏شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن مصوبه هیئت وزیران به شرح زیر است:

1- حق بهره‏برداری (1575) متر مربع از اراضی پلاک‏ ثبتی (254) فرعی از (6) اصلی، واقع در بخش (28) شهرستان تالش، استان گیلان مطابق محدوده و مختصات جغرافیایی مشخص شده بر روی نقشه پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیئت دولت است، با رعایت قوانین و مقررات مربوط جهت احداث ساختمان اداری و سالن تشریح به سازمان پزشکی قانونی کشور واگذار می‏گردد.

2- سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نسبت به اصلاح و صدور سند مالکیت میزان تعیین شده از پلاک ثبتی مورد اشاره به نام دولت جمهوری اسلامی ایران با نمایندگی سازمان پزشکی قانونی کشور و با قید عبارت “هرگونه تغییر بهره‏بردار و واگذاری منوط ‏‏به تصویب هیئت وزیران خواهد بود” اقدام ‏و سند یادشده را جهت نگهداری در خزانه اسناد مالکیت به وزارت امور اقتصادی و دارایی (اداره‏ کل اموال دولتی) ارسال نماید.

3- در صورت تغییر بهره‏بردار توسط هیئت وزیران، دستگاه بهره بردار مکلف است بدون دریافت وجه یا اخذ مجوز یا عناوین مشابه آن نسبت به واگذاری موضوع این تصویب‏نامه به بهره‏بردار بعدی اقدام نماید.

این تصویب ‏نامه در تاریخ 25/11/1393به تأیید رئیس جمهوری رسیده است.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس¬جمهور این مصوبه را در تاریخ 2/12/1393 برای اجرا به وزارت جهادکشاورزی و سازمان پزشکی قانونی کشور ابلاغ کرد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه