زمان بارگزاری این صفحه: 2:53 AM UTC

واگذاری یک قطعه زمین به سازمان پزشکی قانونی در تالش

صدای گیلان – با تصمیم وزیران عضو کمیسیون لوایح، حق بهره برداری از یک قطعه زمین در شهرستان تالش برای احداث ساختمان اداری و سالن تشریح به سازمان پزشکی قانونی کشور واگذار می‏شود.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

با تصمیم وزیران عضو کمیسیون لوایح، حق بهره برداری از یک قطعه زمین در شهرستان تالش برای احداث ساختمان اداری و سالن تشریح به سازمان پزشکی قانونی کشور واگذار می‏شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن مصوبه هیئت وزیران به شرح زیر است:

1- حق بهره‏برداری (1575) متر مربع از اراضی پلاک‏ ثبتی (254) فرعی از (6) اصلی، واقع در بخش (28) شهرستان تالش، استان گیلان مطابق محدوده و مختصات جغرافیایی مشخص شده بر روی نقشه پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیئت دولت است، با رعایت قوانین و مقررات مربوط جهت احداث ساختمان اداری و سالن تشریح به سازمان پزشکی قانونی کشور واگذار می‏گردد.

2- سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نسبت به اصلاح و صدور سند مالکیت میزان تعیین شده از پلاک ثبتی مورد اشاره به نام دولت جمهوری اسلامی ایران با نمایندگی سازمان پزشکی قانونی کشور و با قید عبارت “هرگونه تغییر بهره‏بردار و واگذاری منوط ‏‏به تصویب هیئت وزیران خواهد بود” اقدام ‏و سند یادشده را جهت نگهداری در خزانه اسناد مالکیت به وزارت امور اقتصادی و دارایی (اداره‏ کل اموال دولتی) ارسال نماید.

3- در صورت تغییر بهره‏بردار توسط هیئت وزیران، دستگاه بهره بردار مکلف است بدون دریافت وجه یا اخذ مجوز یا عناوین مشابه آن نسبت به واگذاری موضوع این تصویب‏نامه به بهره‏بردار بعدی اقدام نماید.

این تصویب ‏نامه در تاریخ 25/11/1393به تأیید رئیس جمهوری رسیده است.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس¬جمهور این مصوبه را در تاریخ 2/12/1393 برای اجرا به وزارت جهادکشاورزی و سازمان پزشکی قانونی کشور ابلاغ کرد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه