زمان بارگزاری این صفحه: 3:45 AM UTC

تودیع و معارفه رئیس حوزه قضایی بندر کیاشهر و دادستان عمومی و انقلاب آستانه اشرفیه برگزار شد

معاون نیروی انسانی دادگستری گیلان در مراسم تودیع و معارفه دادستان آستانه‌اشرفیه : زندگی انسان‌ها با نوعی قضاوت روزانه آغاز می‌شود و اگر این قضاوت بر محور عدالت باشد احکام و تصمیمات روزانه ما نیز الهی خواهد بود.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی دادگستری گیلان ، مراسم تودیع و معارفه رییس حوزه قضایی کیلشهر با حضور معاون قضایی و معاون نیروی انسانی دادگستری استان گیلان آقایان کاملی و بدیعی خرسند در سالن ارشاد اسلامی بندر کیاشهر برگزار شد.

 

امام‌جمعه بندر کیاشهر در ابتدای این مراسم بابیان اینکه مجلس قضا و امور داوری کار بسیار سختی است گفت: حاکم اول در هستی خداست و اجر و پاداش قضایی بسیار بالاست و ارزش این سختی‌ها را دارد.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد کریمی ادامه داد: خداشناسی و معرفت باعث شناخت و تربیت انسان می‌شود و ما هیچ‌گاه نباید از انس با قرآن و حضور در مساجد و مشارکت در عام‌المنفعه کوتاهی کنیم.

 

وی ائمه جمعه سراسر کشور را افراد بی حق و مواجب شورای حل و اختلاف قضایی دانستند و خواستار تعامل بیشتر مسئولین قضایی برای پیشبرد اهداف نظام و کاهش سیر مراجعه پرونده‌ها بر اساس قوانین با آنان شد.

 

بدیعی خرسند ، معاون نیروی انسانی دادگستری گیلان در مراسم تودیع و معارفه دادستان آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: زندگی انسان‌ها با نوعی قضاوت روزانه آغاز می‌شود و اگر این قضاوت بر محور عدالت باشد احکام و تصمیمات روزانه ما نیز الهی خواهد بود.

 

عبدالسعید بدیعی خرسند افزود: به نعمت انقلاب اسلامی ماست که قضاوت ما بر اساس عدالت انجام می‌گیرد و قاضی تحت تأثیر مسائل جامعه به قضاوت نمی‌پردازد.

 

وی بابیان اینکه استقلال قضایی نعمتی است که خداوند به انسان‌ها عطا می‌کند یادآور شد: برای رسیدن به استقلال قضایی، گام برداشتن به صفاتی است که خدای باری‌تعالی در توصیف انسان‌های مستقل در امر قضا در قرآن ذکر کرده است.

 

در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات عباس پارسامنش رئیس سابق دادگستری بندر کیاشهر و همچنین موسی تراب زاده دادستان عمومی و انقلاب سابق شهرستان آستانه‌اشرفیه، با حکم رئیس قوه قضاییه، محمدعلی اسلامی به سمت رئیس دادگستری بندر کیاشهر و علی راشد به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آستانه‌اشرفیه منصوب شدند.

مطالب بیشتر؛

  • رییس هیئت فوتبال گیلان در سمتش ابقا شد پاسخ کفاشیان به درخواست اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان.
  • فرمند، رئیس هیئت اسکواش گیلان شد صدای گیلان - با حضور رئیس فدراسیون اسکواش و با برگزاری مجمع انتخابات رئیس هیئت، محمدرضا فرمند به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت اسکواش گیلان انتخاب شد.
  • ۲۱ هکتار از اراضی آستانه‌اشرفیه به بندرکیاشهر اختصاص یافت نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس با بیان اینکه باید محدوده بندر را از محدوده پارک ملی بوجاق خارج کنیم تا احداث بندر تجاری کیاشهر تسریع شود، گفت: ۲۱هکتار از اراضی آستانه‌اشرفیه به بندرکیاشهر اختصاص […]
  • جزئیات تغییر جدید فیش‌های حقوقی با وجود اینکه مصوبه شورای عالی کار پرداخت ماهیانه ۱۱۰هزارتومان حق بن نقدی است اما با ابلاغیه دریافت حق بیمه از بن، هزینه کارفرمایان به ۱۳۵۳۰۰ تومان افزایش و دریافتی کارگران به ۱۰۲۳۰۰ کاهش […]
  • راز سفر رسایی به فنلاند سایت تحلیلی "المانیتور" با انتشار گزارشی به توجه رسانه‌ها به سفر اخیر "حمید رسایی" نماینده مجلس به فنلاند اشاره کرده است. این سایت می‌نویسد که او یکی از سیاستمداران همسو با "دلواپسان" است و در حالی که بارها نگرانی خود را از مذاکرات هسته‌ای تیم ظریف با طرفین غربی بیان کرده است اخیراً به […]


عناوین ویژه