زمان بارگزاری این صفحه: 12:53 PM UTC

وزیر بهداشت چشم مهدی کروبی را عمل کرد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز جمعه برای دومین بار چشم «مهدی کروبی» را عمل کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز جمعه برای دومین بار چشم «مهدی کروبی» را عمل کرد.

 

چشم کروبی به بیماری آب مروارید مبتلا بود و وی روز گذشته(جمعه) توسط سیدحسن هاشمی در بیمارستان چشم پزشکی نور تحت عمل جراحی قرار گرفت و درمان شد.

 

چندی پیش نیز چشم دیگر مهدی کروبی توسط وزیر بهداشت در همین بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفته و درمان شده بود.

 

وزیر بهداشت روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به استان مازندران رفته بود که ظهر جمعه بلافاصله پس از بازگشت از سفر در عمل چهار ساعت چشم مهدی کروبی را درمان کرد.

 

هاشمی دارای تخصص چشم پزشکی است./ایرنا

مطالب بیشتر؛

  • بیش از 70 درصد معابر شهر اسالم خاکی است صدای گیلان - رئیس شورای اسلامی شهر اسالم گفت: بیش از 70 درصد کوچه‌ها و خیابان‌های شهر اسالم خاکی است و آسفالت آنها نیاز به اعتبار ویژه‌ دارد.
  • درخواست اوباما از تروریست‌های داعش صدای گیلان؛صباراک اوباما در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک با تاکید بر ضرورت نابودی تشکیلات داعش، از کسانی که به صف تروریست ها پیوسته اند، خواست فورا معرکه را ترک کنند. وی با اشاره به جنایت های داعش در کشتن کودکان و انداختن اجساد در گورهای دسته جمعی و بریدن سر […]
  • هنرپیشه مشهور هالیوود به جنگ با داعش رفت/ عکس یکی از هنرپیشگان هالیوود تصمیم گرفت که در کنار کُردهای سوریه با گروه تروریستی داعش بجنگد.
  • حضور یک زن در بین جلادان داعش/ عکس صدای گیلان - فیلم و تصاویر منتشر شده داعش در لیبی از سربریدن 21 کارگر مصری، از احتمال حضور یک زن در بین جلادان این گروه تروریستی حکایت دارد.
  • دولت پس از توافق بعد از به نتیجه رسیدن ماه‌ها تلاش تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران که البته یکی از وعده‌های رییس‌جمهور در آغاز استقرار تیم دولت یازدهم بوده است، اکنون باید چند اولویت را در دوسال باقیمانده از ریاست‌جمهوری حسن روحانی مدنظر قرار […]


عناوین ویژه