زمان بارگزاری این صفحه: 10:51 AM UTC

وزیر کشور سوار بر موتور پلیس ۱۱۰/ عکس

عبدالرضا رحمانی فضلی – وزیر کشور – پس از شرکت در مراسم تشییع غواصان شهید در میدان بهارستان، عکس زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که او را سوار بر یک موتورسیکلت پلیس ۱۱۰ نشان می‌دهد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

منبع؛ بهار نیوز

مطالب بیشتر؛

  • اعضای جدید حزب کارگزاران سازندگی گیلان انتخاب شدند اعضای جدید حزب کارگزاران سازندگی در استان گیلان با اکثریت آرا شورای مرکزی انتخاب شدند.
  • داعش کارت ملی هم صادر کرد! + عکس خاورمیانه - صدای گیلان ؛ گروه تروریستی داعش برای اهالی استان رقه سوریه، کارت شناسایی ویژه ای را صادر کرده است.
  • کدام قیاس برای برسی رتبه بیکاری گیلان درست است استاندار گیلان در جلسه اخیر کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با اشاره به اینکه رتبه بیکاری گیلان بر اساس اعلام مرکز آمار کشور در نیمه نخست امسال هشتم بود، گفت : گرچه در این بخش نسبت به گذشته توفیق یافتیم اما بنده اصلا از این جایگاه راضی نیستم […]
  • اظهارات محمودسریع القلم در رشت به گزارش خزرآنلاین، محمود سریع‌القلم عصر دیروز(دوشنبه) در همایش «تحولات بین‌المللی و پیش‌نیازهای توسعه ایران» با بیان اینکه توسعه‌یافتگی از اصولی برخوردار است، با بیان اینکه اصول توسعه‌یافتگی بین‌المللی هستند، اظهار داشت: اصول توسعه‌یافتگی در علوم انسانی و مبانی وجود دارد. وی با تأکید […]
  • جهانگیری وارد رشت شد صدای گیلان - معاون اول رییس جمهوری به منظور افتتاح و بهره برداری از چندین طرح عمرانی و صنعتی لحظاتی قبل و با استقبال مقامات استان گیلان وارد فرودگاه سردارجنگل رشت شد.


عناوین ویژه