زمان بارگزاری این صفحه: 7:46 PM UTC

وضعیت ترافیکی شهر رشت بسیار نامناسب است

امام جمعه موقت رشت گفت: وضعیت امروز شهر رشت بسیار نامناسب بوده و باید شورای شهر رشت و شهرداری راهکار برون‌رفت از مشکلات را ارائه کنند .

حجت‌الاسلام یوسف صدیق‌عربانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: تقوا شاخص ارزیابی مومنان در نزد خداوند است.

وی با بیان اینکه باید تلاش شود تا فعالیت‌های فرهنگی رونق بیشتری داشته باشد افزود: باید تلاش کنیم تا سبک زندگی اسلامی در جامعه ترویج شود.

امام جمعه موقت رشت با اشاره به مشکلات عدیده شهروندان رشتی، خاطرنشان کرد: شورا و شهرداری باید در حوزه رفع مشکلات ترافیکی و اتمام پروژه‌های شهری تلاش مضاعفی داشته باشند.

به گزارش صدای گیلان به نقل از تسنیم ؛صدیق‌عربانی تصریح کرد: وضعیت امروز شهر رشت بسیار نامناسب بوده و باید شورای اسلامی شهر رشت و شهرداری راهکار برون‌رفت از مشکلات را ارائه کنند و یکی از روش‌های رفع مشکلات رشت توزیع اوراق مشارکت و مشارکت مردمی در اجرای پروژه‌های شهری است.

وی با تصریح بر اینکه نرخ بیکار شایسته گیلان نیست، گفت: مدیران استان تلاش کنند تا با رونق تولید و جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌‌ها اشتغال‌زایی کرده و معضل بیکاری در استان را رفع کنند.

امام جمعه موقت رشت با اشاره به وضعیت نامناسب فرهنگی سواحل در دوران پهلوی، گفت: دشمن همیشه در تلاش بوده تا به نظام اسلامی ضربه بزند و امروز از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای به دنیال نابودی فرهنگ در ایران اسلامی است.

صدیق‌عربانی با دعا برای سلامتی و طول عمر رهبر معظم انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: عمل جراحی ایشان موفقیت‌آمیز بوده و الحمدلله ایشان در صحت و سلامتی کامل هستند.

وی رمز پیروزی و پیشرفت کشور را مرهون رهبری ولایت فقیه دانست و افزود: با رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری به یکی از قدرت‌های برتر در منطقه و دنیا تبدیل شده‌ایم.

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و ازخودگذشتی شهدا و ایثارگران است، اظهار کرد: این ایام فرصت مناسبی برای بازگویی و یادآوری رشادت رزمندگان اسلام است.

وی با محکومیت جنایات گروهک تکفیری و تروریستی داعش، خاطرنشان کرد: این گروهگ زاییده صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها است و امروز به تهدیدی برای خود مستکبران نیز تبدیل شده است.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه