زمان بارگزاری این صفحه: 12:06 PM UTC

وقتی از بهرام رادان در قهرمانان صنعت تجلیل می شود!!/ عکس

صدای گیلان – اما آنچه سبب تعجب همگان بود دعوت از بهرام رادان و عبدالرضا هلالی برای حضور در همایش ملی قهرمانان صنعت و اقتصاد ایران بود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان به نقل از صراط نیوز: دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت و اقتصاد ایران شامگاه شنبه با حضور محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس‌جمهور و علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.

در این جشنواره معاون رییس جمهور به دارندگان خدمات شاخص در حوزه اقتصاد و صنعت لوح اهدا کرده و از آنان قدردانی نمود.

اما آنچه سبب تعجب همگان بود دعوت از بهرام رادان و عبدالرضا هلالی برای حضور در همایش بود.

دوچهره ای که هیچ گونه تناسبی با موضوع جشنواره ملی قهرمانان صنعت و اقتصاد نداشتند اما بلافاصله تصویر حضور آنان در این جشنواره خبریک خبرگزاری ها شد.

گویی دست اندرکاران در تلاش بوده اند تا با فراخواندن این هنرمند و مداح گرانقدر کشور مان در برنامه ای که به حیطه فعالیتهای فرهنگی آنان ارتباطی ندارد، ارزش خبری مراسم خود را افزایش دهند و در یک حرکت زرد رسانه ای خبر مراسم جشنواره را به تیتر نخست رسانه ها تبدیل کنند.

جالب اینجاست که طبق آنچه در تصاویر نیز مشهود است هر دوی این شخصیتها یعنی آقایان هلالی و رادان در ردیف نخست جایگاه مهمانان ویژه قراردارند به طوری که رادان دقیقا در تصویر پشت سر معاون رییس جمهور آقای شریعتمداری قرار دارد.

گفتنی است در این مراسم از آقایان رادان و هلالی نیز تقدیر شده است.

چنین رفتارهایی که هر از گاهی از برخی مسئولین عالی سیاسی کشور نیز سر می زند نشانه های جدی افول در فرهنگ عمومی و دامن زدن سیاسیون به آن با همراه شدن است چیزی که دقیقا بر عکس آن از مسئولین انتظار می رود.

437217_770

437218_997 437219_611 437220_360

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه