زمان بارگزاری این صفحه: 3:27 AM UTC

وقتی فرماندار سابق ماسال هم به محبوبیت خاتمی اعتراف می کند!

وقتی فرماندار سابق ماسال هم به محبوبیت خاتمی اعتراف می کند!

صدای گیلان – این اولین باری نیست که یک مسئول کشور به تمجید از شخصیت والای این روحانی محبوب در بین جوانان کشور می پردازد. زبان نرم، رفتار آرام، وقار، متانت و بردواری این سید بزرگوار به قدری بر دل جوانان این مرز و بوم نشسته که هر جا نام خاتمی می آید نا خدآگاه دقایقی از او تعریف و تمجید می شود.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان/ در سالهای اخیر سیل عظیم تهمت و افترا به این شخصیت سیاسی محبوب کشور روانه شد، اما در پاسخ چیزی جز همان زبان احترام و تکریم را از ایشان نشنیده ایم. این همان ادبیاتی است که منتقدان وی را همواره آزار داده است.

مشکل دیگری که برخی از تندروهای افراطی با وی دارند این است که نمی توانند هیچ کدام یک از ادعاهای خود را در خصوص وی به اثبات رسانند و همواره تیرشان به خطا خورده است و به قول معروف حنایشان دیگر در نزد مردم رنگی ندارد!

در این سالها، هر چه گروه های تندرو از جامعه دورتر شدند این خاتمی بود که جای خود را دل اکثریت مردم بیشتر و بیشتر باز می نمود.

علت محبوبیت سید محمد خاتمیدر این جریان خاتمی در سیما ممنوع التصویر شد، در صدا، ممنوع الصدا، از کشور ممنوع الخروج! اما هر روز به محبوبیت این فرد افزوده شد، به گونه ای که نتیجه آن را در انتخابات اخیر ریاست جمهوری به وضوح مشاهده نمودیم. این را همه می دانند که بخش اعظم آرای رئیس جمهور محترم، آقای روحانی مربوط به حمایتهای سید محمد خاتمی از ایشان است.

در انتخابات مجلس 90 علارغم جنجالهای رسانه ای غرب همچون تلوزیون بی بی سی، صدای امریکا و سایر رسانه های خودفروخته که در صدد القاء تحریم انتخابات از سوی اصلاحطلبان بودند، این سید محمد خاتمی بود که با افتخار بر سر صندوقهای رای حاضر شد و از مردم خواست تا در انتخابات حضور حداکثری داشته باشند تا بار دیگر وفاداری خود را به انقلاب نشان دهد و خیال باطل غرب را در ریشه بخشکاند.

هر آنچه گذشت و هر آنچه که هست، خاتمی را هر روز محبوبتر از پیش نموده و این محبوبیت وی، هر روز تندرو هایی که کشور را به خودی و غیر خودی تقسیم می کنند را خشمگین تر از گذشته می کند، به نظر می رسد محبوبیت خاتمی سلاحی است که منتقدین در دفاع برابر آن همیشه ناتوان مانده اند و هر چه زمان به سوی آینده می رود در برابر آن ناتوانتر از گذشته نیز می شوند.

در همین راستا سید رضا جوادپور یکی از هواداران سرسخت محمود احمدی نژاد و فرماندار سابق ماسال نیز چند روز پیش در یکی از گفتگوهایش به این موضوع اعتراف نموده است.

به نظر می رسد هر چه به پیش می رویم تعداد افراطیون در جامعه کمتر و کمتر شده و فضای آرام سیاسی بر پیکره آنان سایه افکنده است و دیگر اجازه تقسیم کشور به دو دسته خودی و غیر خودی به آنان داده نمی شود، نکته ای که رهبر معظم انقلاب بارها بدان تاکید نموده است” جذب حداکثری و دفع حداقلی”.

نکته ای که شاید برخی از دوستان گاهی آن را فراموش نمایند! / میلاد علیزاده، مدیر مسئول ماسال فردا

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه