زمان بارگزاری این صفحه: 8:05 PM UTC

٧٢درصد مردم ایران موافق با توافق هسته‌ای‌اند

صدای گیلان – محمد‌حسین صفار‌هرندی٬ اعلام کرده براساس یک نظرسنجی صورت گرفته ۷۲ درصد مردم ایران موافقت خود را با عقد یک توافق هسته‌ای میان ایران و گروه ۱+۵ اعلام کرده‌اند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مشاور فرمانده سپاه با اشاره به اینکه دیپلمات باید فرضش این باشد که مانند سربازان دفاع مقدس که در آن صحنه حماسه آفرینی کردند آنها هم مانند این سربازان عمل کنند، گفت: به گونه‌ای عمل کنند که یک وجب از خواسته‌های ملت عقب‌نشینی نکرده باشند.

به گزارش بهار نیوز ، محمد حسن صفار هرندی تصریح کرد: حرکت مردم نشان از پر بودن دست مردم بود و همچنین خالی بودن دست آنها را نمایان کرد و آب پاکی را مردم روی دست دشمنان‌مان ریختند. وي تاکید کرد: انجام توافق دومرحله‌ای از طرف آنها اعلام شده به صورتی که توافق کلی را انجام دهیم و جزییات را به آینده واگذار کنیم اما خوشبختانه واکنش‌های گروه‌های مختلف با مسلک‌ها و مرام‌های مختلف بد بینی خود را نسبت به این پیشنهاد نشان دادند.

وي افزود: دیپلمات‌های ما در جایگاه‌های خاص به همین موضوع اشاره می‌کنند، در کشور ما نظرسنجی‌هایی که در هفته‌های گذشته از مردم شده، نشان داده که ٧٢ درصد مردم موافق با توافق هستند اما همین مردم موافق برای رفع تحریم‌ها، موافق به برچیده شدن فناوری هسته‌ای نیستند و نظرسنجی‌ها در این مورد نشان می‌دهد که حدود ٦٠ الی ٧٠‌درصد مردم با این نوع توافق مخالف هستند زیرا معتقدند نباید برای رفع تحریم‌ها چنین بهای سنگینی پرداخت کرد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه