زمان بارگزاری این صفحه: 9:18 PM UTC

پاسخ اژه‌ای درباره حکم «محمدرضا رحیمی»

صدای گیلان – معاون اول قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه عزم خود را جزم کرده تا با مفاسد اقتصادی برخورد کند، البته در حال حاضر اراده جدی برای مبارزه با فساد در همه دستگاه‌ها وجود دارد.

معاون اول قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه عزم خود را جزم کرده تا با مفاسد اقتصادی برخورد کند، البته در حال حاضر اراده جدی برای مبارزه با فساد در همه دستگاه‌ها وجود دارد.

به گزارش صدای گیلان ، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی‌اژه‌ای در نشست خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به پرسشی در رابطه با پرونده محمدرضا رحیمی و روند رسیدگی و مفاد قطعی حکم اظهار کرد: خسارت مفاسد اقتصادی بسیار زیاد است و همه‌ دولتمردان در قوای قضائیه، مجریه و مقننه باید با مفاسد اقتصادی مقابله و برخورد کنند. در حال حاضر اراده جدی از سوی همه دستگاه‌ها برای مبارزه با مفاسد اقتصادی وجود دارد. همچنین قوه قضائیه عزم خود را جزم کرده که با مفاسد اقتصادی برخورد کند.

وی ادامه داد: در برخورد با مفاسد اقتصادی اگر با عناصر اصلی برخورد نشود این مقابله و مبارزه ناقص خواهد بود و هم اطمینان مردم جلب نمی‌شود. قوه قضائیه تصمیم جدی داشته و دارد که با افرادی که مفاسد اقتصادی را در هر رده‌ای که هستند انجام دهند برخورد کند. همچنین این برخورد بدون تبعیض و قاطع خواهد بود.

معاون اول قوه قضائیه خاطرنشان کرد: با رعایت همه اصول و مبانی قانونی و شرعی این برخورد صورت می‌گیرد تا حق کسی ضایع نشود و اگر کسی دارای قدرت و ثروت است نتواند از چنگال قانون فرار کند./ ایسنا

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه