زمان بارگزاری این صفحه: 4:57 AM UTC

پدری که بیش از یکسال به خانه برنگشته است/ پیام یکی از کاربران سایت

بيش از يكسال است كه پدر عزيزمان جناب آقاي (( عبّاس صدّيق عَـرَبانـي )) از خانه خارج شده و تا كنون به خانه مراجعه نكرده است .

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

متن زیر توسط اقای محمد رسول صديق عرباني به این سایت ارسال شده است که بدون کم و کاست منتشر می شود.

متن پیام:
به نام خداوند بخشنده مهربان

بيش از يكسال است كه پدر عزيزمان جناب آقاي (( عبّاس صدّيق عَـرَبانـي )) از خانه خارج شده و تا كنون به خانه مراجعه نكرده است .

 

مراجعه به مراجع قضائي و اداره آگاهي و انتشار اطلاعيه ايشان در روزنامه ها نيز نتيجه اي در بر نداشته است .

 

چند با با نامه از مراجع قضائي شهرستان صومعه سرا به سيماي مركز گيلان مراجعه شده تا آگهي ايشان از شبكه باران پخش گردد ولي حرفها و برخورد برخي از مسئولين بسيار نااميد كننده و تعجب آور بوده است .

 

پرسش مهم اين است كه پخش برنامه هاي گوناگون از بزه كاران و معتادها و خلافكاران از شبكه باران و ساير شبكه ها تأثير منفي و بد بر روي بينندگان نمي گذارد ؟ ولي پخش خبر گمشده گان از شبكه باران بر مردم تأثير منفي مي گذارد ؟

 

چرا در برنامه هاي گوناگون مرتب سفارش مي كنند كه به سالمندان سر بزنيد ، مراقب آنها باشيد ؟ و . . .

 

با توجه به اينكه تعدا گمشده گان در استان و در سطح كشور كم نيست.

 

آيا ساختن برنامه اي كه مخصوص پخش اطلاعيه گمشده گان باشد خيلي سخت و ناگوار است ؟

 

آيا پدر بزرگوارم براي همين جامعه فرد مفيد و زحمتكشي نبوده است ؟

در صورت داشتن اطلاعاتی در این زمینه می توانید با شماره ؛ 09119315044 با ارسال کننده پیام در ارتباط باشید.

مطالب بیشتر؛

 • خدا حافظ استاد استاد ﺟﻌﻔﺮ ﺧﻤﺎﻣﻲ زاده ساعاتی پیش زندگی زمینی را در موطن خویش بدرود گفت.
 • روزگار سیاه رئیس پیشین سیا + عکس آمریکا - صدای گیلان؛ ژنرال چهار ستاره آمریکا که زمانی نقشی کلیدی در جنگ‌های افغانستان و عراق داشت به دلیل انتقال اطلاعات محرمانه به جریمه نقدی و تعلیق مراقبتی محکوم […]
 • فرهنگ حزبي در كشور ما بسيار ضعيف است فرهنگ حزب در کشور بسیار ضعیف است، مخصوصا نهاد‌های سیاسی که باید تشکیل شوند و به کادر‌ها آموزش دهند، متاسفانه در کشور ما حزب‌ها تشکیل و فردا منشعب می‌شوند و به همین دلیل است که احزابی که فعالیت طولانی دارند […]
 • واژگونی مینی بوس کارخانه فومن شیمی، 7 مصدوم برجا گذاشت. صدای گیلان - بر اثر واژگوی مینی بوس کارخانه فومن شیمی، در محور سراوان-فومن ، 7 تن از سرنشینان این وسیله نقلیه مصدوم و به بیمارستان منقل شدند.
 • لایحه جدید ضد ایرانی کنگره آمریکا پذیرفتی نیست خزرآنلاین: نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب لایحه ضد ایرانی توسط کنگره آمریکا و استفاده از واژه جعلی خلیج عربی به جای خلیج فارس،گفت: این ادعای کنگره آمریکا پذیرفتنی نیست. چاپ | کد خبر: 10976 | دسته خبر: سياست | نظرات 0 نظر به گزارش خزرآنلاین، ایرج […]یک نظر یا دیدگاه برای “پدری که بیش از یکسال به خانه برنگشته است/ پیام یکی از کاربران سایت”

 1. محمد رسول صديق عرباني نوشته است:

  به نام خداوند بخشنده مهربان

  با عرض سلام و ادب و احترام .

  از لطف و كمك مسئولين محترم پايگاه تحليلي خبري صداي گيلان بسيار متشكزم از اينكه لطف نمودند و آگهي گمشدن پدر بزرگوارم را در سايت قرار دادند .
  اگر از نظر نوشتاري نقايصي در متن وجود دارد از سوي اينجانب مي باشد و به بزرگواريتان ببخشيد .
  ارادتمند شما
عناوین ویژه