زمان بارگزاری این صفحه: 12:31 AM UTC

پدیده شاندیز؛ اصرار سهامداران به برگشت وجوه خود موجب تعطیلی پروژه ها خواهد شد

صدای گیلان – مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز؛ اصرار سهامداران به برگشت وجوه خود، شرکت را در اتمام پروژه های در حال اجرا ناکام خواهد گداشت و موجب تعطیلی پروژه ها را فراهم خواهد کرد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از تضمین سرمایه مردم توسط املاک و ابنیه شرکت خبر داد

سایت رسمی پدیده شاندیز نوشت؛ سعید ورودی اظهار داشت: شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز قریب 5 سال است که با همراهی و مشارکت سهامداران خود پروژه های عظیم ملی را آغاز نموده و بخشهایی از پروژه مشهد را نیز انجام داده و به بهره برداری رسانده است.

وی با بیان اینکه هجمه رسانه ای بر روی فعالیتهای اقتصادی شرکت، موجب هجوم سهامداران برای فروش سهام خود گردید، عنوان کرد: مسلما اگر این هجمه بر روی هر بانکی اتفاق می افتاد نه تنها آن بانک امکان پاسخگویی به همه را نداشت بلکه حتما با مشکلات جدی مواجه می گردید زیرا مبالغ دریافتی صرف کسب درآمد و سودآوری و سرمایه گذاری شده است در نتیجه منابع لازم برای عودت وجه مردم را در دسترس نخواهد داشت.

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز خاطرنشان کرد: حال این هجمه به شرکتی که تمام منابع دریافتی را صرف ساخت و ساز نموده صورت گرفته است حتما با مشکلات جدی مواجه خواهیم شد چرا که اولویت برای شرکت ما اتمام پروژه و بهره برداری کامل از آن است.

وی تاکید نمود: این امر باعث سود حداکثری برای سهامداران و خلق ارزش افزوده خواهد شد.

ورودی ادامه داد: اصرار سهامداران به برگشت وجوه خود، شرکت را در اتمام پروژه های در حال اجرا ناکام خواهد گداشت و موجب تعطیلی پروژه ها را فراهم خواهد کرد.

ورودی ضمن دعوت مجدد سهامداران به انصراف از فروش سهامشان اذعان داشت: بدیهی است آقای محسن پهلوان مقدم مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز با تضمین 80 درصد سهام خود تعهد می کنند جلوی هرگونه ضرر و زیان احتمالی به سهامداران را بگیرند.

وی با اشاره به تمدید زمان انصراف تا ابتدای اسفند برای برخورداری از جایزه 10 درصدی اعلام کرد: بر اساس تصمیم جدید هیات مدیره برای اهدای جایزه 10 درصدی به سهام داران در 12 اردیبهشت ماه به سود همه سهامداران است که با انصراف از فروش، از این جوایز برخوردار شوند.

وی از هماهنگیهای صورت گرفته با مدیران اجرایی و دستگاههای قضایی برای حل مشکلات پدیده خبر داد و گفت: با اقداماتی که بر اساس دستور مقامات اجرایی و قضایی برای ورود شرکت به فرابورس صورت گرفته بزودی همه مشکلات مجموعه حل شده و امکان افزایش سرمایه مجدد پدیده فراهم خواهد شد.

ورودی در عین حال درباره افرادی که کماکان بر فروش سهام خود اصرار داشته باشند نیز گفت: با توجه به کافی نبودن نقدینگی شرکت برای پاسخ دهی به همه فروشندگان، این افراد بر اساس برنامه زمانبندی شده ای که از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد به دفاتر فراخوانی خواهند شد تا برگه های گواهی پرداخت خود را که برای 7 ماه آینده و با سود سالانه 30 درصدی آماده شده دریافت دارند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه چه تضمینی وجود دارد که این برگه ها نقد شود، گفت: مشغول هماهنگی با مراجع ذیربط هستیم تا بخشی از املاک و ابنیه ساخته شده شرکت به عنوان تضمین این برگه ها ثبت شود تا در صورت عدم تعهد شرکت برای پرداخت وجه، این امر براحتی توسط مراجع قانونی قابل انجام باشد.

وی در عین حال تاکید کرد: تلاش مجموعه پدیده این است تا با ورود به بورس و دیگر اقدامات لازم، سهامدارانی که قصد فروش سهام خود را دارند قبل از 7 ماه به پول خود برسند.

وی زمان تحویل این گواهی پرداختها را از 7 اسفندماه به مدت 10 روز اعلام کرد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه