زمان بارگزاری این صفحه: 2:34 PM UTC

پذیرش دانشجو در دانشگاه علم و فرهنگ رشت

صدای گیلان؛بر اساس اعلام سازمان سنجش نسبت به پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز غیرانتفاعی ،بر طبق سوابق تحصیلی ،سرپرست دانشگاه و علم فرهنگ شعبه رشت از پذیرش دانشجو در این دانشگاه خبرداد

به گزارش صدای گیلان ؛دکتر علیرضا پنداشته به ایسنا گفت: بنا بر اعلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش، کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی می توانند از روز شنبه 10 آبان ماه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنما، (پذیرش دانشجو صرفا براساس سوابق تحصیلی، معدل کتبی دیپلم) نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته به روش اینترنتی اقدام کنند.

وی افزود: براساس زمانبندی مهلت ثبت نام متقاضیان کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته از روز شنبه 10 تا 17 آبان ماه خواهد بود.

دکتر پنداشته ادامه داد: از تاریخ 17 الی 24 آبان ماه نیز متقاضیان کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علم و فرهنگ شعبه رشت دارای سه رشته کارشناسی پیوسته عمران، نرم افزار و فناوری اطلاعات و 18 کد رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در رشته های عمران، معماری و کامپیوتر است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه