زمان بارگزاری این صفحه: 5:34 AM UTC

پروازهای امروز فرودگاه رشت انجام می شود

صدای گیلان – مسئول روابط عمومی فرودگاه رشت گفت؛ اولین پرواز امروز به شماره 6287 ساعت 11:30 از مبدا مشهد در فرودگاه رشت به زمین نشست و پروازهای امروز به مسیرهای مشهد، اهواز، تهران، بندر عباس و مدینه از این فرودگاه انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، مسئول روابط عمومی فرودگاه رشت از عملیاتی بودن این فرودگاه در روز جمعه خبر داد و گفت: با توجه به بارش برف در استان گیلان، در این فرودگاه بارش برف نداریم و شرایط کاملا عادی می باشد.

سید رضا علوی مسئول روابط عمومی این اداره کل طی گفتگویی در خصوص پرواز های روز جمعه 19 دی ماه این فرودگاه گفت: با توجه به بارش برف در بعضی از شهرهای گیلان و تماس های مکرر مسافران هوایی، وضعیت فرودگاه سردار جنگل کاملا عادی بوده و اصلا برفی در این مکان به زمین ننشسته است.

وی افزود: اولین پرواز امروز به شماره 6287 ساعت 11:30 از مبدا مشهد در فرودگاه رشت به زمین نشست و پروازهای امروز به مسیرهای مشهد، اهواز، تهران، بندر عباس و مدینه از این فرودگاه انجام خواهد شد.

علوی اضافه کرد: با توجه به کاهش دما و تغییر احتمالی هوا در صورت تغییر در برنامه پروازهای مذکور از طریق سایت رسمی این اداره کل به آدرسrasht.airport.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه