زمان بارگزاری این صفحه: 11:49 PM UTC

پرواز ملوان از گیلان به مشهد!

«داریوش بهشتی» که در فصل گذشته به عنوان مدیرعامل باشگاه نسل ابومسلم فعالیت می‌کرد خواهان خرید امتیاز باشگاه ملوان است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

با نزدیک شدن ایام انتخابات مجلس بازار وعده و وعید کاندیداهایی که قصد ورود به بهارستان را دارند داغ شده و در این میان، فوتبال بهترین ابزار است.

در راستای واگذاری سهام باشگاه ملوان  خبرآنلاین طی گزارش نوشت ؛ «داریوش بهشتی» نامی است که سال قبل به یکباره به عنوان مدیرعامل تیم دسته دومی «طلوع نسل ابومسلم» منصوب شد، نامی که وقتی روی موتورهای جستجوگر اینترنتی جستجو کنیم به سوابقی می‌رسیم که آرزوی نمایندگی مجلس آن هم از خلخال و اردبیل را در سر داشته و بی نتیجه مانده است.

 

بهشتی حالا اما گویا برنامه کاندیداتوری‌اش را از مشهد ریخته جایی که فوتبالش لااقل محل خوبی برای آمد و شد این افراد است که پیش از این هم سابقه‌های این‌چنینی داشته است.

 

او بعد از اینکه با وعده اهدای دستگاه دستگاه ماموگرافی به بیمارستان امام خمینی(ره) خلخال نتوانست رای مردم را جمع کند، حالا بنا دارد با وعده خرید امتیاز لیگ برتری، آرای مشهدی‌ها را برای خود جمع کند، غافل از اینکه مشهد و خراسان امسال ۲تیم لیگ برتری دارد.

 

با این حال خبرگزاری‌ها گزارش دادند که «داریوش بهشتی» که در فصل گذشته به عنوان مدیرعامل باشگاه نسل ابومسلم فعالیت می‌کرد خواهان خرید امتیاز باشگاه ملوان است.

 

این فرد روز گذشته به همراه سیروس محجوب مالک باشگاه نزد مسعود رهنما مدیرکل تربیت‌بدنی استان گیلان رفت و برای خرید باشگاه ملوان اعلام آمادگی کرد. محجوب مالک ۷۰ درصد از سهام باشگاه ملوان خواهان جدایی از این باشگاه است.

 

نظر مدیریت ورزش استان گیلان چیست؟
مدیرکل ورزش وجوانان استان گیلان گفت: اداره کل ورزش گیلان نسبت به برند ملوان حساس است.

 

«مسعود رهنما» در مورد واگذاری سهام باشگاه ملوان از سیروس محجوب به بهشتی و اینکه امروز جلسه‌ای در دفتر او در این مورد تشکیل شده است، گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان نسبت به برند ملوان حساس است. محجوب زحمات زیادی برای ملوان کشیده و تیم را در ملوان نگه داشته است. در مورد مسائل حقوقی انتقال سهام اداره کل ورزش و جوانان ورود نخواهد کرد اما در مورد موازین قانونی و صدور پروانه باشگاه اداره کل ورزش استان گیلان ورود می‌کند.

 

وی ادامه داد: به نظر من اگر محجوب در تصمیم خود مبنی بر ترک ملوان تجدید نظر کند بهتر است و مسئولان منطقه‌ای هم باید تلاش کنند تا وضعیت ملوان بهتر شود.

 

رهنما در مورد اینکه بهشتی ظاهرا مبالغ بدهی‌های محجوب را تقبل کرده و خواهان در اختیار گرفتن امتیاز باشگاه ملوان است، گفت: این سخنان به طور غیررسمی مطرح شده است اما اگر قرار به انتقال رسمی باشد باید جلسه‌ای رسمی تشکیل شود و همه چیز به طور قانونی انجام گیرد.

 

باشگاه ملوان واگذار شد

گفتنی است خبرگزاری باشگاه خبرنگاران نیز طی گزارشی از واگذاری سهام ملوان خبرداد و نوشت؛ با توجه به اینکه سیروس محجوب طی نامه‌ای به مسئولان بندر انزلی از سمت خود در باشگاه ملوان کناره‌گیری کرده است این امر باعث شد که متقاضیان جدید برای خرید امتیاز این باشگاه پا پیش بگذارند و همان طور که شنیده می‌شود کسی که فصل گذشته به عنوان مدیر عامل باشگاه سیاه جامگان فعالیت می‌کرد خواهان خرید امتیاز باشگاه ملوان شده است.

 

طبق شنیده‌ها از منابع آگاه گفته می‌شود این فرد امروز به همراه سیروس محجوب مالک باشگاه نزد مسئولین شهری گیلان رفته است و طبق توافقات بوجود آمده واگذاری باشگاه ملوان به داریوش بهشتی صورت گرفته و قراراست از فردا اتفاقات جدیدی در باشگاه ملوان رخ بدهد و گفتنی است که ۷۰ درصد از سهام باشگاه ملوان در حال حاضر به بهشتی تعلق دارد.

این خبر هنوز از سوی مقامات رسمی تایید نشده است.

 

مدیرکل ورزش وجوانان گیلان : اصلاً جلسه رسمی با مالک ملوان نداشتیم

مسعود رهنما مدیرکل ورزش وجوانان گیلان در خصوص جلسه دیروزش در مورد واگذاری سهام باشگاه ملوان از سیروس محجوب به داریوش بهشتی مدیرعامل فصل گذشته نسل ابومسلم مشهد گفت : هرگونه تصمیمی در خصوص ملوان با نظر مسئولان محلی ، مردم و هوادران خونگرم این تیم اجرایی می شود .

 

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان، وی افزود: اصلاً جلسه رسمی دراین خصوص نداشتیم و اگر بخواهیم تصمیمی بگیریم با حضور مسئولان محلی انجام میشود.

 

رهنما گفت : محجوب زحمات زیادی برای ملوان کشیده امیدواریم مشکلاتش برطرف شود و درملوان بماند.

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه