زمان بارگزاری این صفحه: 12:59 PM UTC

پرونده جدید فساد نفتی/ رونمایی از «بابک زنجانی دوم»

یک نماینده مجلس با بیان اینکه بر اساس اطلاعات و گزارش واصله اتهام اصلی بابک زنجانی دوم عدم پرداخت درآمدهای نفتی به خزانه است، افزود: این اطلاعات نشان می‌دهد که میزان مبلغ درآمد نفتی که این متهم پرداخت نکرده، بسیار بالاتر از بدهی بابک زنجانی است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

این نماینده مجلس، با بیان اینکه بر اساس اطلاعات و گزارش واصله اتهام اصلی بابک زنجانی دوم عدم پرداخت درآمدهای نفتی به خزانه است، افزود: این اطلاعات نشان می‌دهد که میزان مبلغ درآمد نفتی که این متهم پرداخت نکرده، بسیار بالاتر از بدهی بابک زنجانی است.

 

امیرعباس سلطانی در گفت‌وگو با خانه ملت، در تشریح پرونده جدید فساد نفتی با عنوان بابک زنجانی دوم، گفت:‌ در شرایط کنونی این پرونده در دستگاه‌های نظارتی در حال بررسی و پیگیری است، البته این اتهامات به فرد مذکور هنوز اثبات نشده است.

 

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه بر اساس اطلاعات و گزارش واصله اتهام اصلی بابک زنجانی دوم عدم پرداخت درآمدهای نفتی به خزانه است، افزود: این اطلاعات نشان می‌دهد که میزان مبلغ درآمد نفتی که این متهم پرداخت نکرده، بسیار بالاتر از بدهی بابک زنجانی است.

 

وی افزود: البته من به همراه تعدادی از نمایندگان مجلس مکاتباتی را با بانک مرکزی برای تعیین تکلیف این پرونده و اثبات یا عدم اثبات اتهامات انجام داده‌ایم و منتظر پاسخ بانک مرکزی هستیم.

 

سلطانی ادامه داد: در شرایط کنونی ما به دنبال آن هستیم که ببینیم درآمدهای نفتی از سوی بابک زنجانی دوم به خزانه واریز شده است، البته بر اساس اطلاعات این پرونده هم‌اکنون وضعیت و محل این مبالغ و درآمدها مشخص نیست، از طرف دیگر با وجود اعلام این پرونده از سوی وزیر نفت؛ هنوز این متهم بازدداشت نشده است.

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه