زمان بارگزاری این صفحه: 8:54 PM UTC

پرونده جدید فساد نفتی/ رونمایی از «بابک زنجانی دوم»

یک نماینده مجلس با بیان اینکه بر اساس اطلاعات و گزارش واصله اتهام اصلی بابک زنجانی دوم عدم پرداخت درآمدهای نفتی به خزانه است، افزود: این اطلاعات نشان می‌دهد که میزان مبلغ درآمد نفتی که این متهم پرداخت نکرده، بسیار بالاتر از بدهی بابک زنجانی است.

«بابک زنجانی دوم»

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

این نماینده مجلس، با بیان اینکه بر اساس اطلاعات و گزارش واصله اتهام اصلی بابک زنجانی دوم عدم پرداخت درآمدهای نفتی به خزانه است، افزود: این اطلاعات نشان می‌دهد که میزان مبلغ درآمد نفتی که این متهم پرداخت نکرده، بسیار بالاتر از بدهی بابک زنجانی است.

 

امیرعباس سلطانی در گفت‌وگو با خانه ملت، در تشریح پرونده جدید فساد نفتی با عنوان بابک زنجانی دوم، گفت:‌ در شرایط کنونی این پرونده در دستگاه‌های نظارتی در حال بررسی و پیگیری است، البته این اتهامات به فرد مذکور هنوز اثبات نشده است.

 

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه بر اساس اطلاعات و گزارش واصله اتهام اصلی بابک زنجانی دوم عدم پرداخت درآمدهای نفتی به خزانه است، افزود: این اطلاعات نشان می‌دهد که میزان مبلغ درآمد نفتی که این متهم پرداخت نکرده، بسیار بالاتر از بدهی بابک زنجانی است.

 

وی افزود: البته من به همراه تعدادی از نمایندگان مجلس مکاتباتی را با بانک مرکزی برای تعیین تکلیف این پرونده و اثبات یا عدم اثبات اتهامات انجام داده‌ایم و منتظر پاسخ بانک مرکزی هستیم.

 

سلطانی ادامه داد: در شرایط کنونی ما به دنبال آن هستیم که ببینیم درآمدهای نفتی از سوی بابک زنجانی دوم به خزانه واریز شده است، البته بر اساس اطلاعات این پرونده هم‌اکنون وضعیت و محل این مبالغ و درآمدها مشخص نیست، از طرف دیگر با وجود اعلام این پرونده از سوی وزیر نفت؛ هنوز این متهم بازدداشت نشده است.

 

مطالب بیشتر؛

  • اختصاص 550 میلیارد تومان برای اجرای سد لاسک شفت. نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سد «لاسک» شفت با حضور یکی از مسئولان بلندپایه کشور کلنگ‌زنی می‌شود، گفت: برای این پروژه 550 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است. […]
  • هواشناسی؛ گیلان از جمعه بارانی می شود صدای گیلان - بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی گیلان ، سامانه بارشی بتدریج از فردا (جمعه) در این استان مستقر می شود.
  • رییس ستاد انتخابات کشور منصوب شد انتخابات - طی حکمی از سوی رحمانی فضلی، مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور بعنوان رییس ستاد انتخابات در امر برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری منصوب […]
  • کارت نظام وظیفه پولادی مشکوک است و حق بازی در تیم ملی را ندارد رئیس تربیت بدنی نیرو‌های مسلح کشور درباره وضعیت مهرداد پولادی و اینکه تکلیف این بازیکن چه می‌شود، گفت: این بازیکن مشکل خدمت سربازی دارد و دو بار از او خواستیم که به سازمان نظام وظیفه مراجعه کند اما تا زمانی که وضعیت این بازیکن مشخص نشود، حق بازی کردن برای تیم ملی را نیز ندارد زیرا کارت […]
  • سه عضو هیأت علمی دانشگاه گیلان در جمع دانشمندان یک درصد برتر دنیا دکتر انصاری دانشیار گروه مکانیک،دکتر بی آزار استاد گروه ریاضی کاربردی و دکتر شیرینی استاد گروه شیمی دانشگاه گیلان در جمع ۱۷۳ دانشمند از دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی کشور در زمره دانشمندان یک درصد برتر دنیا قرار […]


عناوین ویژه