زمان بارگزاری این صفحه: 10:12 PM UTC

پنجمین دوره انتخابات هیئت‌مدیره نظام مهندسی معدن گیلان

صدای گیلان – ناظر پنجمین دوره انتخابات نظام مهندسی معدن گیلان از برگزاری انتخابات اعضای هیئت‌مدیره این سازمان خبر داد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

ناظر پنجمین دوره انتخابات نظام مهندسی معدن گیلان از برگزاری انتخابات اعضای هیئت‌مدیره این سازمان خبر داد.

علی تقی‌زاده عصر امروز در نشست سازمان نظام مهندسی معدن گیلان اظهار کرد: پنجمین دوره انتخابات نظام مهندسی معدن گیلان از ساعت 9 صبح تا 16 عصر فردا در محل سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان برگزار می‌شود.

وی داشتن کارت عضویت نظام مهندسی معدن گیلان برای شرکت در این انتخابات را ضرورت دانست و افزود: این دوره از انتخابات سازمان نظام مهندسی معدن گیلان دارای پنج نفر کاندیدای رشته زمین‌شناسی، 6 نفر کاندیدای رشته معدن و 4 نفر نقشه‌بردار است.

ناظر پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی معدن گیلان با بیان اینکه کاندیداهای منتخب به مدت سه سال مسئولیت هیئت‌مدیره این سازمان را به‌عهده می‌گیرند، گفت: برنامه‌ریزی در راستای رشد و اعتلای حرفه مهندسی معدن و مشاغل مرتبط با آن، ارتقای دانش فنی و کیفی کارشناسان معدن و زمین‌شناسی از جمله وظایف هیئت‌‌مدیره است.

وی دفاع از حقوق اجتماعی و حرفه‌ای اعضای نظام مهندسی، نظارت در اجرای خدمات مهندسی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی، مشارکت در امر ارزشیابی و تعیین صلاحیت و ظرفیت اشتغال به کار در امور معدنی را برخی از وظایف هیئت‌مدیره سازمان مذکور عنوان کرد.

تقی‌زاده با اشاره به اینکه دارندگان کارت عضویت می‌توانند در انتخابات شرکت کنند، یادآور شد: در صورت عدم دارا بودن تاریخ تمدید مهلت‌دار در کارت عضویت اعضای سازمان نظام مهندسی معدن، در محل برگزاری انتخابات تدارکات لازم برای تمدید کارت عضویت فراهم است./فارس

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه