زمان بارگزاری این صفحه: 2:18 AM UTC

پگیر شهرستان شدن «بندر کیاشهر» در سفر دولت به گیلان هستیم

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس با اشاره به درخواست‌های متعدد مردم و مسئولان بخش بندرکیاشهر، گفت؛ شهرستان شدن بندر کیاشهر  در سفر دولت به گیلان تصویب شود و پیگیر این موضوع هستیم.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس گفت: شهرستان شدن بندر کیاشهر در سفر دولت به گیلان تصویب شود.

 

محمدحسین قربانی با اشاره به سفر دولت به گیلان، اظهار داشت: گیلان در بسیاری از زیرساخت‌ها و تأسیسات زیربنایی از جمله برخورداری از راه روستایی، برق و آب روستایی از میانگین برخورداری کشوری نیز پایین است.

 

وی با بیان اینکه یک‌هزار روستای گیلان تا کنون برق‌رسانی نشده است، افزود: برق‌رسانی، گازرسانی و آب رسانی به روستاهای گیلان سبب افزایش ماندگاری در روستاها و اشتغال مولد می‌شود.

 

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس با اشاره به درخواست‌های متعدد مردم و مسئولان بخش بندرکیاشهر، گفت: شهرستان شدن بندر کیاشهر در سفر دولت به گیلان تصویب شود و پیگیر این موضوع هستیم.

 

قربانی با اشاره به تصویب تقسیمات کشوری در مجلس، صریح کرد: دولت تقسیمات کشوری را با دستور رئیس جمهور مسکوت گذاشته است که باید این امر در دستور کار دولت قرار گیرد.

 

وی با بیان اینکه آستانه‌اشرفیه جزو نخستین شهرهای گیلان بود که جشن برق‌رسانی در ابتدای انقلاب اسلامی در آن برگزار شد، خاطرنشان کرد: شبکه برق این شهرستان امروز به یکی از فرسوده‌ترین شبکه‌های برق کشور تبدیل شده و نیازمند نوسازی و بازسازی فرسودگی آن است.

 

عضو مجمع نمایندگان گیلان مهمترین خواسته مردم گیلان در سفر هیئت دولت به این استان را اجرای طرح حرم تا حرم آستان مقدس حرم حضرت آقا سیدجلال(ع) دانست و اظهار داشت: آستانه اشرفیه چهارمین شهر مذهبی کشور است./تسنیم

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه