زمان بارگزاری این صفحه: 1:52 AM UTC

استاندار گیلان در پیام نوروزی؛ سال گذشته سالی سخت و دشوار اما موفق بود

استاندار گیلان در پیام نوروزی ضمن تشریح بخشی از عملکرد و دستاوردهای دولت تدبیر و امید با بیان اینکه سال گذشته سالی سخت و دشوار برای ما بود گفت: اما به لطف الهی در این سال گیلان موفقیت‌های خوبی نیز بدست آورده است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

استاندار گیلان در پیام نوروزی ضمن تشریح بخشی از عملکرد و دستاوردهای دولت تدبیر و امید با بیان اینکه ، سال گذشته سالی سخت و دشوار برای ما بود ، اما به لطف الهی در این سال ،گیلان موفقیت‌های خوبی نیز بدست آورده است گفت : اگر چه این موفقیتها ناشی از صبر و حمایتهای شما عزیزان بوده است اما به معنی نادیده گرفتن مشکلات نیست وتلاش خواهیم کرد سال 94 سال بهتری باشد.

متن کامل پیام نوروزی دکتر نجفی به شرح زیر است:

بنام خدایی که زیباست و زیبایی‌ها را دوست دارد.

فرا رسیدن سال نو را خدمت شما مردم شریف و بزرگ گیلان تبریک عرض می کنم .

نوروز یادگار نیاکان ما است که نشان از روش ومنش اعتدالی ایرانیان دارد.

همپای طبیعت که زیباترین‌ها را برای ما به ارمغان آورده،مانیزخوبی ونیکی را برای یکدیگر پدید آوریم .

سالی که گذراندیم اگرچه به دلیل کاهش شدید قیمت نفت ،ادامه تحریم ها ،مشکلات وکسری های باقی مانده از گذشته سالی سخت و دشوار برای ما بود، اما به لطف الهی در این سال سخت ،گیلان موفقیت‌های خوبی نیز بدست آورده است .

آمارها و شاخص‌ها ی رسمی به ما نشان می دهد براساس وعده هایی که سال پیش این خدمتگزار کوچک به مردم شریف گیلان داده بود با تلاش و کوشش همه خادمان نظام ؛ توانستیم مقام نخست استان در بهبود فضای کسب و کار را در کشور استمراردهیم .

همچنین کمتر بودن نرخ تورم استان از میانگین کشوری که 15 درصد و در گیلان 13درصد است ، کاهش آمار بیکاری نسبت به 92 و91 ، پرداخت به موقع مطالبات چایکاران ،پشت سر گذاشت خشکسالی برنج که به حمد ا… به پشتوانه حضور مدیریتی استان حتی یک متر از زمینهای کشاورزی وجود نداشت که زیر کشت نرود و کاهش هزینه های درمان که دولت محترم با تاکیدات رهبر انقلاب و ریاست محترم جمهوری در استان و کشور انجام داد و ازهمه مهم‌تربسیاری از آسیب‌های اجتماعی کاهش یافت و ما بر اساس شاخص های امنیتی و انتظامی استان برتر در کل کشوریم و حاکم شدن فضای همدلی، آرامش و امنیت از توفیقات بزرگ فرزندان گیلان بوده است .

همچنین با تخصیص مناسب اعتبارات عمرانی در سال 93که بطور میانگین بیش از دوونیم برابر سال 92 بود بیش‌از 3500 میلیارد تومان پروژه‌های عمرانی که بخش بزرگی از آن مربوط به بخش خصوصی بود به بهره برداری رسید.

مردم عزیز گیلان ؛اگر چه موفقیتهایی که بدست آمده ناشی از صبر و حمایتهای شما عزیزان بوده است اما این به معنی نادیده گرفتن مشکلات شما نیست .

می دانیم مردم عزیز ما از بیکاری و عدم اشتغال مناسب فارغ التحصیلان ، جوانان و فرزندان خود نگران هستند از اینرو ما تلاش خواهیم کرد به حول قوه الهی وبا دعای خیر شما در سال 94 نیز همین موفقیتها را با انگیزه وحرکت های جدید دنبال کنیم . وتا جایی که میتوانیم مشکلات مردم را کاهش دهیم.

در پایان باردیگر این بهار، که بهار فاطمی است را برهمه گیلانیان عزیز تبریک می گویم.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه