زمان بارگزاری این صفحه: 10:55 PM UTC

پیروزی تیم های تالش و فومن در لیگ تیراندازی بانوان استان گیلان.

صدای گیلان – هفته سوم رقابت های دومین دوره لیگ تیراندازی بانوان استان گیلان با دوبازی و حضور 32 تیرانداز در سالن تیراندازی سردار جنگل رشت پایان یافت.

به گزارش صدای گیلان به نقل از روابط عمومی هیأت تیراندازی گیلان؛ در بازی اول، تیم تفنگ و تپانچه تالش در مقابل تیم تفنگ و تپانچه آستارا به پیروزی رسید.

در بازی دوم نیز تیم های هیأت تیراندازی فومن و هیات تیراندازی صومعه سرا به رقابت پرداختند، که در این مسابقه، تیم تفنگ و تپانچه فومن در مقابل تیم تفنگ و تپانچه هیأت تیراندازی صومعه سرا پیروز شد.

علی علیجانپور مسئول کمیته لیگ تیراندازی گیلان اعلام کرد : در هفته سوم این مسابقات فاطمه شادپور علیزاده از تیم فومن مقام نخست بخش انفرادی رشته تپانچه بادی را از آن خود کرد.

همچنین زهرا مرادی از تیم فومن و سارا فلاح خوش خلق از تیم تالش به ترتیب رتبه دوم و سوم بخش انفرادی تپانچه بادی را کسب نمودند.

در بخش انفرادی رشته تفنگ بادی نیز به ترتیب طاهره شادپور علیزاده و زهرا دانیالی از تیم فومن و نصیبه علمی از تیم تالش، مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

این مسابقات در 5 هفته ، با حضور 5 تیم : شاخه نبات رشت، هیأت تیراندازی فومن، هیأت تیراندازی تالش، هیأت تیراندازی صومعه سرا و هیأت تیراندازی آستارا به طور متمرکز در سالن تیراندازی سردار جنگل رشت، برگزار می شود.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه