زمان بارگزاری این صفحه: 7:25 AM UTC

پیشگر؛ خدمات پرستاران و مهندسان شايسته تقديراست

صدای گیلان – فرانک پيشگر، سخنگوي شورای شهر رشت ، طي پيامي روز پرستار و روز مهندس را به فعالان اين عرصه تبريک گفت.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي کلانشهر رشت، فرانک پيشگر، سخنگوي شورا، طي پيامي روز پرستار و روز مهندس را به فعالان اين عرصه تبريک گفتند. متن اين پيام بدين شرح است؛

سالروز فرارسيدن ميلاد حضرت زينب کبري(س) اسوه صبر و مقاومت به عنوان روز پرستار که همانا اداي احترام به آنان، که با مهرباني شان مرهمي براي بيماران اند و تلاش شان براي بازگشت سلامتي به آنان است تبريک عرض نموده و در اين روز که بهانه اي ست براي قدرداني مضاعف از همه پرستاران زحمتکش که اسوه صبر و مقاومت بوده و در کسوت پرستاري عمر عزيز خويش را براي آسايش ديگران نثار مي کنند تقدير و تشکر مي نمايم .

همچنين، پنجم اسفندماه سالروز بزرگداشت خواجه نصيرالدين طوسي و روز مهندس را به جامعه ي مهندسين تبريک و تهنيت عرض نموده و براي همگان از خداوند متعال آرزوي توفيق مي نمايم . همانا مهندسين زحمتکش تداعي کننده ابتکار، نواوري و زمينه‌ساز رشد و پيشرفت کشور اسلامي بوده و هستند و اميد است تلاش و تجارب گذشتگان الگو براي جوانان جوياي علم امروز ما باشد تا با بهره‌گيري از تجارب و استفاده از علم و فناوري‌هاي نوين درحفظ و اعتلاي استقلال ايران اسلامي کوشا باشند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه