زمان بارگزاری این صفحه: 7:15 AM UTC

پیگیری رفع بحران زیست‌محیطی رودخانه‌های رشت در سفر هيات دولت به گیلان

عباس صابر با اشاره به وضعیت زیست‌محیطی رودخانه‌های زرجوب و گوهر رود رشت، گفت؛ رفع بحران زیست‌محیطی رودخانه‌های رشت که در شرایط مناسبی قرار ندارد در سفر دولت به گیلان پیگیری می‌شود.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

عباس صابر با اشاره به سفر هیئت دولت به گیلان، اظهار داشت: تصویب نهایی اجرای طرح قطار شهری رشت از مهمترین خواسته‌های مردم مرکز گیلان از رئیس جمهور است.

 

وی با اشاره به وضعیت زیست‌محیطی رودخانه‌های زرجوب و گوهر رود رشت، افزود: رفع بحران زیست‌محیطی رودخانه‌های رشت که در شرایط مناسبی قرار ندارد در سفر دولت پیگیری می‌شود.

 

رئیس شورای اسلامی شهر رشت در گفتگویی با تسنیم ، با بیان اینکه مردم این شهر آماده میزبانی از رئیس جمهور و هیئت دولت در سفر به گیلان هستند، گفت: نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی رشت، احداث سالن‌های ورزشی و مجتمع‌های فرهنگی و هنری و اعتبارات خاص برای توسعه رشت از مطالبات شهروندان رشت در سفر هیئت دولت به مرکز گیلان است.

 

صابر با بیان اینکه در سال دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی میزبان کاروان تدبیر و امید هستیم، تصریح کرد: واگذاری پارک 450 هکتاری لاکان و تسریع در مکان‌یابی و احداث پارک موزه دفاع مقدس گیلان از دیگر مطالبات مردمی است.

 

وی با اشاره به اینکه طرح مطالعه ساماندهی وضعیت زیست محیطی رودخانه‌هایی رشت آماده ارائه به دولت است، خاطرنشان کرد: وضعیت نامناسب زیست محیطی دو رودخانه زرجوب و گوهر رود باید با همکاری دولت رفع شود.

 

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه انتظار داریم دستگاه‌های دولتی مطالبات خود را به شهرداری رشت پرداخت کنند، اظهار داشت: رصدخانه کوشیار گیلان و مجتمع تفریحی و اقامتی آن نیز تکمیل شده و در شرف افتتاح است.

 

صابر با بیان اینکه نشست بررسی مطالبات شورای رشت در سفر هیئت دولت به گیلان برای جمع‌بندی نهایی برگزار می‌شود، تصریح کرد: استانداری گیلان و مجمع نمایندگان و نمایندگان مردم رشت مجلس و شورای رشت برای شکوفایی رشت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

 

وی با تأکید بر اینکه وضعیت مدیریت شهر رشت نیز باید در کمترین زمان تعیین تکلیف شود، افزود: شورای رشت از فرصت سفر دولت به گیلان نهایت بهره را برای توسعه رشت می‌برد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه