زمان بارگزاری این صفحه: 7:22 PM UTC

چاقو کشی در بیمارستان فاطمی اردبیل

صدای گیلان – درگیری و نزاع جمعی ابتدا در محله وحدت اردبیل روی داده و درپی انتقال یکی از مجروحان به بیمارستان فاطمی دو طرف نزاع و خانواده آنها این درگیری را به محوطه بیمارستان کشانده اند.

به گزارش صدای گیلان ؛ به نقل از شاهدان صحنه و همسایگان بیمارستان فاطمی حاکیست که در این حادثه سه تن از ماموران و نگهبانان بیمارستان که مشغول انجام وظیفه بودند ، با چاقو زخمی شدند.

شاهدان گفتند درگیری در بیمارستان به دخالت نیروی انتظامی انجامید و ماموران برای کنترل اوضاع و بیرون راندن طرفین نزاع از بیمارستان از گاز اشک آور استفاده کردند.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل در گفت و گو با ایرنا ، ادعای برخی رسانه ها که به نقل از شاهدان از حمله به بیمارستان فاطمی خبر داده اند را رد کرد و گفت : حمله به بیمارستان در کار نبوده است.

‘ناصر عتباتی’ افزود : یک نزاع گروهی که شب گذشته در یکی از محلات حاشیه اردبیل به وقوع پیوسته بود در نهایت به داخل بیمارستان فاطمی کشیده شد.

وی بیان کرد: فرار یکی از طرفین دعوا به داخل بیمارستان و تعقیب وی از سوی چند نفردیگر ، این نزاع را به داخل بیمارستان کشید که ماجرا در نهایت با دخالت نیروهای انتظامی پایان یافت.

یکی از مسوولان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل هم گفت : دو تن از نگهبانان بیمارستان با ضربه چاقو و چماق و یک مامور انتظامی نیز با چاقو زخمی شده اند.

بر اساس اظهارات رسمی و غیر رسمی ، درگیری و نزاع جمعی ابتدا در محله وحدت اردبیل روی داده و درپی انتقال یکی از مجروحان به بیمارستان فاطمی دو طرف نزاع و خانواده آنها این درگیری را به محوطه بیمارستان کشانده اند.

با این حال مسوولان نیروی انتظامی اردبیل از هرگونه اطلاع رسانی در این زمینه خودداری می کنند اما گفته می شود که تعدادی از عوامل این نزاع و درگیری توسط پلیس دستگیر شده اند./ایرنا

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه