زمان بارگزاری این صفحه: 2:10 AM UTC

چهاردهمین نشست هیئت عالی سرمایه گذاری شهرداری رشت +عکس

صدای گیلان – چهاردهمین نشست هیئت عالی سرمایه گذاری شهرداری رشت با حضور حاجی پور رییس شورای اسلامی شهرستان رشت، رجبی و کارگرنیا و علوی و جمشیدی از اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین سرپر ست شهرداری و کامران راد سرپرست دفتر سرمایه گذاری برگزار گردید.

به گزارش  صدای گیلان به نقل از روابط عمومی شهرداری رشت ، در این نشست کامران راد سرپرست دفتر سرمایه گذاری شهرداری رشت بر لزوم ایجاد جذابیت برای سرمایه گذار تاکید نمود و افزود : باید برای مکان هایی که قابلیت سرمایه گذاری دارد ، پروژه های مناسبی تعریف گردد تا زمینه های حضور گسترده تر سرمایه گذار فراهم آید.

در ادامه علوی عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت : سرمایه گذاری باید در پاره ای مواقع به گونه ای برنامه ریزی گردد که جنبه مشارکتی داشته باشد ، از ظرفیت شهرداری نیز می بایست در جهت آرامش سرمایه گذار استفاده نماییم تا مدل سرمایه گذاری با توان شهرداری سنخیت داشته باشد.

حاجی پور رییس شورای اسلامی شهرستان رشت نیز در این نشست گفت : باید بر اساس بودجه و توان خودمان برنامه ریزی کنیم ، بنیه مالی شهرداری رشت در وضع موجود به گونه ای نیست که در جهت تملک املاک اقدام نماید بلکه باید به دنبال کارهای زود بازده باشیم تا خروجی مناسبی داشته باشیم.

حاجی پور برگزاری نشست با سرمایه گذار به منظور استفاده از آورده های آنان را مهم دانست و گفت : باید به دنبال کاری برویم که توانمندی انجام آن را داریم.

در ادامه سرپرست شهرداری رشت بر لزوم همکاری شهرداری با سرمایه گذار و ایجاد زمینه های لازم برای حضور فعال آنان تاکید نمود و گفت : از آنجاییکه شهر رشت به دلیل موهبت های الهی از پتانسیل های بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار است بنابراین وظیفه ما به عنوان مدیران شهری این است که با اندیشیدن تمهیدات لازم و ایجاد اهرم های تشویقی ، سرمایه گذاران را دلگرم نماییم تا ظرفیت های نهفته این شهر آشکار گردیده و زمینه های هر چه بیشتر رفاه و آسایش شهروندان مهیا گردد .

کریم سرپرست در ادامه به نقش ارزنده دفتر سرمایه گذاری شهرداری رشت به منظور حضور و جذب هر چه بیشتر سرمایه گذار اشاره نمود و خواستار تداوم اقدامات این حوزه در این خصوص گردید.

شورای رشت شورای رشت2

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه