زمان بارگزاری این صفحه: 4:18 PM UTC

کارعجیب جوان سیاهکلی

یک جوان سیاهکلی در کاری عجیب و کم نظیر شیر و مایعات را از بینی مکیده واز چشمش خارج می کند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

یک جوان سیاهکلی در کاری عجیب و کم نظیر شیر و مایعات را از بینی مکیده واز چشمش خارج می کند.

 

ابوالفضل قره خانی جوان ۱۹ ساله سیاهکلی از سن ۱۴ سالگی این کارمی کند.

 

چشم پزشکان درباره این کار عجیب جوان سیاهکلی می گویند: مجرای اشکی این جوان باز تر از مجرای اشکی دیگر شهروندان است.

منبع؛ واحدمرکزی خبر

مطالب بیشتر؛

  • «شوش» در فهرست میراث جهانی ثبت شد/ تصاویر در سی ‌و نهمین اجلاس سالانه کمیته میراث جهانی سازمان یونسکو که در آلمان برگزار شد، «شوش» به عنوان میراث جهانی ثبت شد.
  • فروش املاک مازاد بر نیاز وزارت جهادکشاورزی در گیلان گیلان - صدای گیلان؛ با تصویب هیئت وزیران، وزارت جهادکشاورزی مجاز شد برای حمایت از توسعه سرمایه‏ گذاری در بخش کشاورزی و تشکیل صندوق‏های حمایت از توسعه بخش کشاورزی، نسبت به فروش املاک مازاد بر نیاز خود در استان‏های گیلان، چهارمحال و بختیاری و خراسان رضوی اقدام […]
  • کاهش ۶درصدی ازدواج و افزایش ۱درصدی طلاق بنابر اعلام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در هشت ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، ازدواج شش درصد کاهش و طلاق یک درصد افزایش یافته است.
  • دستگيری سارق اينترنتی در رشت صدای گیلان - رئيس پليس فتا فرماندهی انتظامی استان گيلان از شناسايی و دستگيری سارق اينترنتی در رشت خبر داد.
  • نفرت انگیزترین رودخانه گیلان به دلیل نبود احساس مسئولیت و با توجه به اینکه هیچ سازمان و ارگانی وظیفه حفاظت و حراست از این دو رودخانه را بر عهده ندارد، اکنون شاهد وضعیت اسفبار رودخانه‌های زرجوب و گوهررود […]

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه