زمان بارگزاری این صفحه: 12:30 AM UTC

کاپیتان تیم ملی آفریقا به ضرب گلوله کشته شد.

او آخرین بار روز شنبه همراه با تیم باشگاهی اش در یک بازی ظاهر شد که در آن به مرحله نیمه نهایی جام قهرمانی آفریقای جنوبی صعود کرد.

پلیس می گوید که سنزو میوا کاپیتان تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی به ضرب گلوله کشته شده است.

به گزارش صدای گیلان به نقل از بی بی سی،او که ۲۷ سال داشت برای تیم اورلاندو پایرتیس بازی می کرد و در چهار بازی آخر تیم ملی در مرحله مقدماتی جام قهرمانی ملت های آفریقا بازی کرده بود.
او آخرین بار روز شنبه همراه با تیم باشگاهی اش در یک بازی ظاهر شد که در آن به مرحله نیمه نهایی جام قهرمانی آفریقای جنوبی صعود کرد.
پلیس آفریقای جنوبی در بیانیه ای گفت که در حدود ساعت ۲۰:۰۰ به وقت محلی (۱۸:۰۰ گرینویچ) دو مرد وارد خانه شدند درحالی که یک مرد دیگر بیرون خانه انتظار می کشید.
هر سه نفر پس از شلیک شدن گلوله از محل گریختند. رسانه های محلی گزارش می گویند که حادثه یک سرقت مسلحانه بوده است.
یک جایزه ۱۴ هزار دلاری برای اطلاعاتی که به بازداشت مظنونان منجر شود تعیین شده است.
مرگ میوا پس از انتقال به بیمارستان رسما اعلام شد.
او بازی برای اورلاندو پایرتس واقع در محله پارکتان ژوهانسبورگ را در سال ۲۰۰۵ شروع کرد.
اروین خوزا رئیس باشگاه گفت: “این حادثه از هر نظر ضایعه ای غم انگیز است، چه برای خانواده سنزو، چه اقوامش، اورلاندو پایرتس و برای ملت آفریقای جنوبی.”
به اشتراک بگذارید اطلاعات بیشتر.

مطالب بیشتر؛

  • 60 درصد صنایع گیلان تعطیل یا نیمه تعطیل است. عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: در حال حاضر سه حوزه صنعت، کشاورزی و گردشگری از نقاط قوت گیلان محسوب می شوند و در صورت توجه کافی دولت به این بخش ها شاهد رونق این استان خواهیم […]
  • دیدبان بازار و سرمایه/10شهریور صدای گیلان:تاثیر رویدادهای سیاسی و اجتماعی بر بازارهای مالی بر کسی پوشیده نیست.حال در حجم زیاد اطلاعات و اخبار ، گزارش خلاصه ای از اتفاقات داخلی و جهانی ، می تواند کمک حال دنبا ل کنندگان بازار سرمایه باشد.البته این مهم برای فعالین حوزه بورس بیشتر است.گزارش زیر از کارگزاری "مفید " می […]
  • علت صدور حکم اعدام برای یک روحانی مشهور صدای گیلان - اخبار ضد و نقیضی درباره صدور حکم اعدام برای یک روحانیون معروف به استخاره در شهر قم منتشر شده که در برخی از آن‌ها دلیل حکم ارتباط با اجنه عنوان شده است.
  • تغییر کاربری اراضی، چالشی پیش روی کشاورزی گیلان صدای گیلان - آفت تغییر کاربری اراضی باغی و کشاورزی و رویش آهن و آجر به جای محصولات کشاورزی، چالش بزرگی است که منافع نسل آینده استان گیلان را تهدید می کند.
  • آرایش جناح های سیاسی برای مجلس دهم همواره در کشورمان، انتخابات محمل تغییرات در عرصه ی سیاسی کشور است. در سال ۱۳۹۴ نیز انتخابات دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد اما این انتخابات مجلس با سایر انتخابات این نهاد مهم و تأثیرگذار تفاوت های فراوانی دارد. بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم و پیروزی گفتمان اعتدال و […]


عناوین ویژه