زمان بارگزاری این صفحه: 10:37 AM UTC

کرایه تاکسی های رشت افزایش می یابد

رشت – رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت گفت: در صورت تایید فرمانداری، کرایه های تاکسی در رشت طی سال جاری افزایش می یابد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت گفت: در صورت تایید فرمانداری، کرایه های تاکسی در رشت طی سال جاری افزایش می یابد.

 

محمدحسین واثق کارگرنیا در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: افزایش کرایه های تاکسی های درون شهری رشت پیش از آغاز سال نو در شورا به تصویب رسید و با ارائه به فرمانداری، در صورتی که فرمانداری مصوبه شورا را تایید کند کرایه های تاکسی در رشت تا ۲۰ درصد افزایش می یابد.

 

وی با اشاره به فعالیت ۶ هزار تاکسی در سطح رشت گفت: کرایه های جدید با هدف افزایش انگیزه فعالیت تاکسی داران تصویب شده است و به طوری تعیین شده که به شهروندان نیز فشار اقتصادی وارد نشود.

 

کارگرنیا با بیان اینکه با وجود فعالیت تاکسی ون ها شهروندان رغبت چندانی به استفاده از این خودروها ندارند ادامه داد: کرایه تاکسی ون ها در سال جاری افزایش نمی یابد تا شهروندان به استفاده هر چه بیشتر از این خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی راغب شوند.

 

به گفته وی در راستای سهولت جابجایی شهروندان در مسیر بانک ملی-دانشگاه آزاد- پل طالشان، تاکسی ون ها در سال جاری در این مسیر فعالیت می کنند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه