زمان بارگزاری این صفحه: 3:15 PM UTC

کربلایی؛ دیدار اصول گرایان گیلان با سیاسیون/وحدت در راستای انتخابات مجلس.

اصول‌گرایان گیلان دیدارهایی را با آیات مدرسی، رمضانی، سید احمد خاتمی، موحدی‌کرمانی، جنتی، یزدی و سایر شخصیت‌ها ی سیاسی از جمله حداد عادل در رشت وقم برگزار کردند.

به گزارش صدای گیلان به نقل از تسنیم ، حسن کربلایی شامگاه چهارشنبه در نشست اعضای حزب موتلفه اسلامی گیلان اظهار کرد: دفاع از قانون، اسلام، امامت، ولایت فقیه و اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی جزو وظایف اصو لگرایان است.

‌وی با اشاره به سهم‌خواهی برخی برای انتخاب شهردار رشت، خاطرنشان کرد: توهین به شورا به دلیل عدم مقبولیت گزینه معرفی شده از سوی هر شخصی توسط اعضای شورا صحیح نیست.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با بیان اینکه در بسیاری از ساخت و سازها در حریم رودخانه‌های رشت شاهد برخورد تند شورا و شهرداری هستیم، اظهار کرد: انتظار داریم با همه یکسان برخورد شود.

‌وی با اشاره به اینکه دنیا پرستی،پست‌پرستی، منفعت‌طلبی، خود برتر بینی و جدا شدن از ساده زیستی از عوامل انحراف از اصول است، خاطرنشان کرد:‌ وحدت عامل موفقیت و پیروزی اصول گرایان است، در همین راستا اصول‌گرایان گیلان دیدارهایی را با آیات مدرسی، رمضانی، سید احمد خاتمی، موحدی‌کرمانی، جنتی، یزدی و سایر شخصیت‌هاس سیاسی از جمله حداد عادل در رشت وقم برگزار کردند.

کربلایی با تأکید بر اینکه در این راستا دیداری را هم با آیت‌الله زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان برنامه‌ریزی کردیم، گفت: این دیدار به دو منظور بررسی معضلات و مشکلات استان و انتخابات آینده و وحدتی که جریانات اصولگرا باید داشته باشند برنامه‌ریزی شد.

‌کربلایی، پیوند بین جامعه حزبی و فرهنگی برای انجام کارهای بزرگ را مورد تاکید قرارداد و افزود: جبهه اصولگرایی استان باید در تصمیمات بزرگ در کنار هم قرار بگیرند و در این صورت جبهه اصولگرایی می تواند موفق باشد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه