زمان بارگزاری این صفحه: 7:41 PM UTC

کسب چهار مدال توسط شمشیربازان گیلانی

محمد رهبری ملی پوش گیلانی موفق شد دو مدال طلا در رقابت های انفرادی و تیمی را بدست آورد.و همچنین ، فائزه رفیعی دیگر شمشیرباز گیلانی نیز مدال برنز رقابت های انفرادی و مدال نقره مسابقات تیمی در اسلحه سابر را برگردن آویخت.

سعید علی پور از کسب چهار مدال توسط شمشیر بازان گیلانی در بازیهای آسایی خبر داد.وی در گفتگویی با ایرنا گفت ؛ در طی مسابقاتی که در کشور فیلیپین برگزار شد دو مدال طلا ، یک برنز و یک نقره توسط ورزشکاران گیلانی کسب شد.

علی پور تشریح کرد ، محمد رهبری ملی پوش گیلانی موفق شد دو مدال طلا در رقابت های انفرادی و تیمی را بدست آورد.و همچنین ادامه داد ،  فائزه رفیعی دیگر شمشیرباز شایسته گیلانی نیز مدال برنز رقابت های انفرادی و مدال نقره مسابقات تیمی در اسلحه سابر را برگردن آویخت.

سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان در پایان  خاطرنشان کرد: محمد رهبری  که دو مدال طلای این مسابقات را به گردن آویخت ، در رقابت های آسیایی اینچوان کره جنوبی نیز به همراه تیم ملی شمشیربازی ، مدال نقره  آن مسابقات را نیز کسب کرده بود.

در بخش انفرادی بانوان فائزه رفیعی از گیلان در مرحله مقدماتی مسابقات ، شمشیر بازانی از کشورهای ژاپن،هنگ کنگ ، مالزی و فیلیپین را شکست داد و با یک باخت مقابل قزاقستان به مرحله حذفی مسابقات راه یافت.

در بخش انفرادی بانوان فائزه رفیعی از گیلان در مرحله مقدماتی مسابقات ، شمشیر بازانی از کشورهای ژاپن،هنگ کنگ ، مالزی و فیلیپین را شکست داد و با یک باخت مقابل قزاقستان به مرحله حذفی مسابقات راه یافت.

مطالب بیشتر؛

  • ۶ گروهی که از گرفتن یارانه حذف می شوند پورابراهیمی از مشخص شدن اولویت های حذف یارانه ۲۴ میلیون پردرآمد خبر داد و گفت: دولت مجوزهای لازم برای شناسایی وضعیت درآمدی، هزینه و دارایی افراد را در اختیار دارد.
  • ولایت؛ یکی از ارکان مهم وحدت‌آفرینی حجت‌الاسلام والمسلمین سعید مهدوی چد روز پیش در جمع خبرنگاران با اشاره به وحدت حوزه و دانشگاه اظهار کرد: روز دانشجو و وحدت حوزه و دانشگاه یکی از مهم‌ترین روزهای پر افتخار در کشور محسوب می‌شود و دارای پیام مقابله با استکبار و پیگیری عزت‌خواهی جامعه اسلامی […]
  • خطر بیخ گوش بغداد و کربلا و نجف؛ چرا رمادی سقوط کرد؟ سقوط استان الانبار عراق می‌تواند داعش را به بغداد و کربلا و نجف نزدیک‌تر کند اما چرا این اتفاق تلخ افتاده آن هم در حالی که تا دو ماه پیش خبرهای خوبی از عراق به گوش می‌رسید و صحبت از پیشروی نیروهای عراقی در استان‌های مختلف عراق […]
  • شهردار املش عضو سازمان بین‌المللی شهرداران صلح جهانی شد "پورقربان"، شهردار املش با حکم رئیس بین‌المللی شهرداران صلح جهانی، عضو مجمع شهرداران صلح جهانی شد. به گزارش صدای گیلان؛کاظمی، مسئول روابط عمومی شهرداری املش در گفت‌وگو با ایسنا گفت؛ شهردار هیروشیما در نامه خود به شهردار املش آورده است، به کمک شما برای رسیدن به جهانی صلح‌آمیز و عاری از […]
  • بیمه‌ طلایی برای فرهنگیان بازنشسته علی اصغر فانی اظهار کرد: بیمه طلایی با همان خدماتی که برای فرهنگیان شاغل در جریان است برای فرهنگیان بازنشسته نیز برقرار شده است.


عناوین ویژه