زمان بارگزاری این صفحه: 7:57 PM UTC

کشته شدن دو جوان در رودسر بر اثر برخورد دو موتورسیکلت

فرمانده انتظامی رودسر از برخورد دو موتورسیکلت و کشته شدن دو جوان 25 و 17 ساله بر اثر این سانحه در بخش رحیم آباد این شهرستان خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سرهنگ ‘شعبان پایمرد’ روز یکشنبه با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار ایرنا، جان باختگان این حادثه را دو جوان 25و 17ساله اعلام و اضافه کرد: در این حادثه یکی از سرنشینان این دو موتور سیکلت مجروح و حال عمومی او وخیم گزارش شده است.

وی اظهار کرد: این دو موتور سیکلت سوار شامگاه شنبه در حوالی پمپ بنزین شهر رحیم آباد با یکدیگر برخورد کردند که در نتیجه کشته شدن هر دو راکب موتور سیکلت را به همراه داشت.

وی استفاده نکردن از کلاه ایمنی، بی احتیاطی و سرعت زیاد را دلیل وقوع این حادثه ذکر کرد.

به گفته وی، استفاده از کلاه ایمنی توسط موتورسواران هنوز بصورت یک فرهنگ عمومی در نیامده و باید همه تلاش کنند که استفاده از کلاه ایمنی هم به مانند بستن کمربند به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

بر اساس گزارش های پلیس گیلان؛ آمار تصادفات موتورسواران در گیلان دو برابر میانگین کشوری است و نیمی از فوتی های این استان را موتورسواران تشکیل می دهند.

گفتنی است ؛ به دلیل بافت اقلیمی روستایی و شهری گیلان، مردم در این استان از موتورسیکلت استفاده می کنند و به همین دلیل حجم تصادفات با موتور در گیلان زیاد است.

بخش رحیم آباد از توابع شهرستان رودسر در شرق استان گیلان قرار دارد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه