زمان بارگزاری این صفحه: 12:54 PM UTC

کشته شدن کودک 1ساله در حادثه مرگبار رانندگی در گیلان

صدای گیلان – فرمانده پلیس راه گیلان از کشته شدن سه نفر در حادثه رانندگی این استان خبر داد و گفت: یکی از کشته‌شدگان کودک یک ساله بود.

به گزارش صدای گیلان ، مهیار رستگار با اشاره به آخرین وضعیت محورهای گیلان اظهار کرد: اکنون تمام محورها باز است و تردد در آنها جریان دارد.

وی با تاکید بر ضرورت قوانین رانندگی در جاده‌های به ویژه فرعی گیلان افزود: روز گذشته یک حادثه مرگبار رانندگی در جاده‌های استان اتفاق افتاد و سه نفر از هم‌استانی‌های ما کشته شدند که یکی از کشته‌شدگان کودک یک ساله بود.

وی با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد راه‌های گیلان فرعی است، خاطرنشان کرد: رانندگی در محورهای فرعی نیازمند رعایت 100 درصد احتیاط است.

رستگار یادآور شد: با توجه به نزدیکی مناطق مسکونی با جاده رانندگان باید قوانین را رعایت کنند تا حادثه‌ای مرگبار اتفاق نیفتد.

وی مهم‌ترین حادثه رانندگی را تصادف دو دستگاه خودروی پراید عنوان در روز گذشته عنوان کرد و گفت: این حادثه بر اثر سبقت و سرعت غیر مجار اتفاق افتاد که تلفات جانی مذکور را داشت.

فرمانده پلیس راه گیلان ضرورت پرهیز از سبقت و سرعت غیرمجاز را مورد تاکید تمام رانندگان قرار داد و متذکر شد: با رعایت سرعت و سبقت مطمئنه و پرهیز از شتاب و عجله در رانندگی می‌توان سلامت به مقصد رسید./فارس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه