زمان بارگزاری این صفحه: 7:26 AM UTC

کشف اسکناس‌های تقلبی در رشت

رشت – صدای گیلان؛ فرمانده انتظامی رشت از کشف هفت میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اسکناس تقلبی از سارقان قطعات خودرو در این شهرستان خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرمانده انتظامی رشت از کشف هفت میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اسکناس تقلبی از سارقان قطعات خودرو در این شهرستان خبر داد.

 

رحیم شعبانی پیش از ظهر امروز در نشست انتظامی این شهرستان با اشاره به دستگیری دو سارق قطعات خودرو در این شهرستان اظهار کرد: این سارقان با ۹۰ قطعه سرقتی خودرو و اسکناس‌های تقلبی دستگیر شدند.

 

وی با بیان اینکه اعضای باند سرقت مذکور دستگیر شدند، افزود: یکی از اعضای متواری این باند نیز دستگیر شده است.

 

فرمانده انتظامی رشت کشف چهار حلقه رینگ اسپرت مسروقه از این سارق متواری را در شناسایی در دستگیری سارق متواری تاثیرگذار دانست و گفت: ماموران کلانتری ۲۲ توانستند با مجوز قضایی فرد مورد نظر را با انجام عملیاتی در منزلش دستگیر کنند.

 

به گفته وی در عملیات مذکور یک دستگاه خودروی پراید، اسکناس‌های جعلی به مبلغ ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و از داخل منزلش نیز ۹۰ قطعه سرقتی خودرو کشف شد.

 

شعبانی با اعلام معرفی متهمان به مقام قضایی، خاطرنشان کرد: دارندگان خودروها باید خودروهای خود را در مکان‌های مطمئن پارک و به تجهیزات ایمنی مجهز کنند./منبع؛ فارس


دستگیری سارق اینترنتی حساب شهروند لنگرودی درآمل

عامل برداشت اینترنتی حساب شهروند لنگرودی درآمل دستگیر شد.

 

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل گیلان امروزگفت: این سارق۳۷ساله از حساب یکی از شهروندان لنگرود بصورت اینترنتی ۳۲ میلیون ریال برداشت کرده بود.

 

سرهنگ ایرج محمدخانی افزود: مجرم ازغفلت صاحب حساب بانکی هنگام خرید شارژ تلفن همراه از یکی از سایت های جعلی سوء استفاده کرده واز حسابش سرقت کرده بود./منبع؛ واحدمرکزی خبر

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه