زمان بارگزاری این صفحه: 10:45 AM UTC

کشف بیش از ۲ کیلو هروئین از گلگیر پژو ۲۰۶

ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان بیش از ۲ کیلو هرویین و شیشه از گلگیر خودروی پژو۲۰۶ کشف کردند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان بیش از ۲ کیلو هرویین و شیشه از گلگیر خودروی پژو۲۰۶ کشف کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “مهرداد مهرگان” جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان در تشریح این خبر گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی رشت به قزوین به یک دستگاه خودروی ۲۰۶ مشکوک شده و این خودرو را متوقف کردند.

 

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان افزود: ماموران عملیات ویژه در بازرسی از گلگیر جلوی این خودرو، ۲ کیلو و ۲۰۰ گرم هروئین و ۱۰۰ گرم شیشه کشف و ضبط کرده و راننده ۴۳ ساله این خودرو را دستگیر کردند.

 

به گفته وی، متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

مطالب بیشتر؛

  • استان گیلان در اولویت اختصاص بالگرد امدادی قرار دارد رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با استاندار گیلان گفت؛ در صورت ساخت آشیانه بالگرد، استان گیلان در اولویت اختصاص بالگرد امدادی قرار می گیرد.
  • کیهان؛ ارواح خبیثه ! صدای گیلان - شباهت‌های موجود در منطق رژیم صهیونیستی و تروریست‌های تکفیری (طالبان، داعش، القاعده و النصره و...) گاهی آنقدر زیاد و عملکردهای این دو آنقدر شبیه به هم می‌شود که تشخیص آنها از یکدیگر حقیقتا سخت می‌شود. […]
  • ریزگردها به بندرانزلی رسید پانته آگیاهچی، رییس مرکز پژوهش های زمین شناسی گیلان با تائید وجود این پدیده گفت؛ ریزگردها از صبح امروز در هوای شهرستان انزلی قابل حس و مشاهده است.
  • انتخاب مهمترین جمله رهبر انقلاب در سال۹۳ از طرف مردم مهمترین جمله رهبر انقلاب در سال ۹۳ انتخاب شد؛ «ملت، عاشق مبارزه‌ى با صهیونیستها است.» به عنوان مهمترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله رهبر انقلاب اسلامی در سال ۹۳ از نگاه مردم انتخاب […]
  • مطهری و معین، سخنرانان 16 آذر دانشگاه تهران. صدای گیلان - علی مطهری و مصطفی معین به مناسبت 16 اذر ،روز دانشجو در دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران سخنرانی خواهند کرد.پیام تصویری سید محمد خاتمی نیز پخش خواهد شد.


عناوین ویژه