زمان بارگزاری این صفحه: 12:55 AM UTC

کشف دو میلیون برگ قمار توتو در رشت

صدای گیلان – فرمانده نیروی انتظامی رشت از کشف حدود دو میلیون برگ قمار توتو (پیش بینی نتایج فوتبال) در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صدای گیلان ، سرهنگ ‘رحیم شعبانی’ در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: در پی اظهار نگرانی مردمی مبنی بر اینکه فرزندانشان تحت فریب تعدادی از افراد سودجو قرار گرفته و پول های توجیبی را صرف پیش بینی برگ های توتو به احتمال برنده شدن می کنند، موضوع مورد پیگیری ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی بیان داشت: ماموران کلانتری 22 در راستای ماموریت خود از تردد تعدادی از جوانان به یک دکه نگهبانی ساختمان نیمه کاره مشکوک شده و در بررسی های خود پی برده اند که این دکه، مرکز توزیع برگ های توتو بین جوانان است.

سرهنگ شعبانی افزود: ماموران با اطمینان از نقش نگهبان دکه ساختمان نیمه کاره در توزیع برگ های توتو، با اخذ مجوز قضایی در عملیاتی وارد این دکه نگهبانی شده و با کشف دو گونی بزرگ برگ های توتو ، دو عدد مهر مربوطه برگ های توتو (پیش بینی فوتبال) و مقداری مواد مخدر حشیش، نگهبان دکه را به اتهام توزیع برگ های قمار دستگیر کردند.

رئیس پلیس رشت تعداد برگ های توتو کشف شده را حدود دو میلیون برگ ذکر و خاطر نشان کرد: پرونده این متهم در کلانتری در دست بررسی بیشتر است.

خرید و فروش برگ های موسوم به ‘توتو’، نوعی شرط بندی در ارتباط با نتایج بازی های فوتبال است که از حالت سرگرمی خارج و تبدیل به منبع کسب پول های نامشروع شده است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه