زمان بارگزاری این صفحه: 10:00 AM UTC

کشف مومیایی‌های عجیب نوزادان در روسیه

تصور می‌رود برخی از نوزادان ربوده شده را از بیمارستان‌ها به این ساختمان منتقل می‌کردند و تحت آزمایش‌های پزشکی قرار می‌دادند که تاریخ روی شیشه مومیایی‌ها به سال ۲۰۱۲ و قبل از آن باز می‌گردد.

کشف مومیایی‌های عجیب نوزادان در روسیه

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

یک دانشجوی پزشکی با راهنمایی بومیان منطقه «توبولسک» در غرب روسیه مومیایی‌های عجیبی از نوزادان را پیدا کرد.

 

به گزارش ایران، این مومیایی‌ها متعلق به یک آزمایشگاه بوده که اغلب‌شان درون شیشه‌ها نگهداری می‌شدند.

 

«گئورگی گریگوریچ» دانشجوی پزشکی می‌گوید: یکی از بومیان منطقه خبر از وجود مومیایی‌های عجیبی در یک ساختمان متروکه داد و من این نوزادان مومیایی‌شده را یافتم.

 

شواهد موجود نشان می‌دهد این ساختمان متروکه محل یک آزمایشگاه غیر‌مجاز بوده که در آن خون و دیگر اعضای بدن نوزادان نگهداری می‌شد.

 

این دانشجو می‌گوید با صحنه‌های هولناکی روبه‌رو شده بودم که تصور می‌رود برخی از نوزادان ربوده شده را از بیمارستان‌ها به این ساختمان منتقل می‌کردند و تحت آزمایش‌های پزشکی قرار می‌دادند که تاریخ روی شیشه مومیایی‌ها به سال ۲۰۱۲ و قبل از آن باز می‌گردد. بر روی بدن اجساد زخم‌هایی دیده می‌شود که نشان از جراحی‌های متعدد بر بدن نوزادان دارد. به گفته دادستان منطقه، تحقیقات وسیعی درباره این نوزادان مومیایی‌شده آغاز شده است و او معتقد است در این مکان بسیاری از نوزادان مورد سوء‌استفاده‌های پزشکی قرار گرفته‌اند.

 

پلیس در حال انجام تحقیقاتی برای شناسایی هویت نوزادان است و کشف این مکان شوک بزرگی برای مردم منطقه به وجود آورده است.

 

به گفته برخی از مسئولان قضایی، تصور می‌شود که برخی آزمایش‌های غیر‌قانونی روی این نوزادان انجام شده است.

 

مطالب بیشتر؛

  • قصر 14 میلیون پوندی سلین دیون + عکس مسئول فروش این ملک اظهار داشت:این خواننده مشهور قصد فروش این خانه به سبک فرانسوی را دارد و به همراه مبلمان خاص و کارهای هنری درون آن به فروش خواهد رسید.
  • زمین خواری در فومن با حضور دست های پشت پرده! زمینی به ارزش ۵۰ میلیارد ریال از اراضی ملی توسط یک فرد سودجو در منطقه قلعه رودخان شهرستان فومن تصرف شده است که امیدواریم با حکم دادستانی بازگردانده شود.
  • انتقاد زیباکلام از سخنان روحانی در دانشگاه تهران از وي انتظار داشتيم در خصوص آزادي انديشه و ضرورت آن جدي‌تر و صبورانه‌تر صحبت مي‌كرد. وي نگفت دانشجويان نبايد ستاره‌دار شوند، آزادي انجمن‌ها و تشكل‌هاي دانشجويي از مسائلي بود كه مطرح كرد اما به نوع ديگري. […]
  • چوب ۲۰سانتی در چشم و جمجمه مرد کوچصفهانی با تلاش پزشکان بیمارستان پورسینای رشت چوبی که در چشم و جمجمه مرد گیلانی فرو رفته بود دقایقی پیش بیرون آمد.
  • استاندار گيلان : بخشي از كنارگذر انزلي امسال افتتاح ميشود استاندار گيلان با اشاره به اختصاص 20ميليارد تومان براي تكميل كنارگذر انزلي گفت :بخشي از اين كنارگذر امسال افتتاح ميشود. به گزارش صدای گیلان به نقل از  پايگاه اطلاع رساني استانداري گيلان دكتر نجفي در حاشيه بازديد از طرح هاي عمراني وسرمايه گذاري بخش خصوصي بندرانزلي با اشاره به روند كند […]


عناوین ویژه