زمان بارگزاری این صفحه: 2:07 PM UTC

کشف ۵۰ کیلو تریاک از خودروی زن و شوهر قاچاقچی در رودبار

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان از کشف ۵۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک از خودروی یک زن و شوهر قاچاقچی در شهرستان رودبار خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش عصر دوشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سردار محمدرضا میرحیدری گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر در پی بررسی گزارش های مردمی، از فعالیت باندی در تهیه و توزیع موادمخدر مطلع شده و مراتب را در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی افزود: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از تعقیب و مراقبت و اقدامات پلیسی از انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر توسط اعضای این باند اطمینان یافته و خودروی متهمان را در شهرستان رودبار متوقف کردند.

 

سردار میرحیدری با اشاره به اینکه از جاساز خودروی پراید زن و شوهر قاچاقچی ۵۰ کیلوگرم تریاک کشف شد، ادامه داد: سه متهم دیگر که خودروی پراید را با یک خودروی پژو همراهی می کردند، در پلیس راه سراوان رشت متوقف و دستگیر شدند.

 

وی اضافه کرد: دو قاچاقچی که خریدار و توزیع کننده مواد مخدر بودند نیز در ادامه بررسی این پرونده، توسط پلیس دستگیر شدند.

 

وی گفت: هفت متهم این پرونده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

 

سردار میرحیدری از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود در ارتباط با توزیع موادر مخدر را با شماره تلفن ۱۲۸ پلیس مبارزه با مواد مخدر درمیان بگذارند.

 

 

مطالب بیشتر؛

  • افتتاح هشتمین بازار چه میوه وتره بار در سلیمانداراب رشت پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ ازارچه میوه وتره بار محله سلیمانداراب رشت امروز افتتاح شد.   به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ساخت این بازارچه که هشتمین بازارچه میوه وتره بار رشت است ۷۳ غرفه دارد یک میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال هزینه شد.   بازارچه میوه […]
  • احتمال غرق شدن توکیو و سنگاپور کارشناسان محیط زیست‌ و علوم زمین‌شناسی هشدار می‌دهند: احتمال دارد شهرهای بزرگی مانند توکیو و سنگاپور بر اثر پدیده گرم شدن زمین ناپدید شوند.
  • هواشناسی؛ وزش باد شدید از عصر فردا در گیلان هواشناسی - صدای گیلان؛ کارشناس هواشناسی گیلان وضعیت هوای این استان را همراه با وزش باد شدید و رعد و برق برای عصر فردا پیش‌بینی کرد.
  • تروریست چینی به بازار آمد/ عکس طرافداران داعش از پیوستن یک پیرمرد چینی به این گروه تروریستی خبر دادند.
  • فراتر از توافق ژنو طنز ماجرا در این است که ، در همان موارد و نکاتی از توافق نامه ژنو که از طرف مخالفین داخلی دولت به عنوان نکات منفی وامتیاز دهی به غربیان و آمریکا نامبرده میشود ، در مقابل ؛ مخالفین خارجی عیناَ همان موارد مشابه را امتیاز دهی به ایران می دانند. وکاملا روشن است که این موضوع در خصوص یک مورد […]


عناوین ویژه