زمان بارگزاری این صفحه: 8:37 AM UTC

کشف 244 کیلوگرم محصولات لبنی غیر مجاز در آستارا .

فرمانده نیروی انتظامی بندر آستارا از کشف 244 کیلو و 500 گرم محصولات لبنی غیر مجاز از یک دستگاه خودروی سمند در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صدای گیلان ، سرهنگ رحیم مهدی زاده گفت: ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی سه راهی قلعه در حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی اردبیل به آستارا به راننده یک دستگاه خودرو مظنون شده و این خودرو را متوقف کردند.

وی اظهار کرد: ماموران انتظامی در بازرسی از داخل خودرو 244 کیلو و 500 گرم محصولات لبنی تاریخ مصرف گذشته و غیر مجاز را کشف کردند.

به گزارش ایرنا ، وی افزود: خودروی مذکور به دلیل اینکه هیچ گونه اسناد ، مدارک و مجوزی به همراه نداشت توقیف و متهم نیز دستگیر و محصولات کشف شده تحویل شبکه دامپزشکی آستارا شد.

مهدی زاده همچنین در ادامه از کشف 50 کیلوگرم گوشت قرمز غیر مجاز در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: ماموران ایستگاه بازرسی قلعه در بازدید از خودروی دیگری که به سمت آستارا در حرکت بود محموله غیر مجاز گوشت قرمز را کشف کردند.

وی افزود: راننده مذکور این مقدار گوشت را به طرز ماهرانه ای در خودروی خود جاسازی کرده بود که گوشت غیر مجاز پس از کشف تحویل شبکه دامپزشکی آستارا شد.

فرمانده انتظامی آستارا از مردم خواست تا با خرید از فروشگاه های معتبر و با اعتماد نکردن به افراد ناشناس ضامن سلامتی خود باشند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه