زمان بارگزاری این صفحه: 7:30 PM UTC

کشف 60 كيلو حشيش جاسازی شده در بار خيار در گیلان

صدای گیلان – ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان گيلان 60 كيلوگرم حشيش جاساز شده در بار خيار را در اين استان كشف كردند.

  پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سردار” ابراهيم قائد رحمتي” فرمانده انتظامي استان گيلان در تشريح اين خبر گفت: ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر در بررسي گزارشات مردمي از فعاليت افرادي در زمينه تهيه و توزيع مواد مخدر و اينكه اين افراد قصد دارند، موادمخدر را وارد استان نمايند، اطمينان حاصل كردند.

فرمانده انتظامي استان گيلان با بيان اينكه پس از چند روز كار بي وقفه پليسي سرانجام خودروي حامل مواد مخدر توسط ماموران عمليات ويژه پليس شناسايي شده و در ميدان تره و بار متوقف شد، افزود: ماموران در بازرسي از اين خودروي كاميون كه حامل بار خيار بوده، 60 كيلوگرم حشيش كشف كردند.

سردار قائد رحمتي بيان داشت: راننده31 ساله كاميون، خريداران 24، 27 و 32 ساله اين محموله نيز دستگير و خودروي كاميون و دو خودروي پژو 405 و پيكان وانت خريداران نيز توقيف و به پاركينگ منتقل شد.

رئيس پليس گيلان در پايان از همكاري و تعامل خوب مردمي با پليس در شناسايي تهيه و توزيع كنندگان مواد مخدر تقدير و تشكر كرده و از مردم خواست، در صورت مشاهده تهيه و توزيع مواد مخدر با شماره تلفن هاي 110 و 128 پليس تماس حاصل نمايند تا اقدمات قانوني در خصوص برخورد با قاچاقچيان صورت گيرد./پلیس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه