زمان بارگزاری این صفحه: 12:58 PM UTC

کشف 7تن تریاک به ارزش 14 میلیارد تومان در یک شب

صدای گیلان – فرمانده انتظامي استان فارس از انهدام بزرگترين باند موادمخدر كشور در سال جاري و كشف 7 تن ترياك در عمليات شب گذشته مأموران خبر داد.

به گزارش پايگاه تحلیلی خبری صدای گیلان، سردار “احمدعلي گودرزي” ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام اين خبر گفت: در پي تشديد مبارزه با موادمخدر در استان فارس ماموران پليس اين استان با انجام كارهاي اطلاعاتي گسترده از ورود يك محموله موادمخدر باخبر شدند.

وي ادامه داد: با انجام اقدامات گسترده پليسي و با همكاري يگان تكاور مستقر در استان اين محموله سنگين موادمخدر كه توسط يك دستگاه تريلر وارد استان شده بود شناسايي شد.

فرمانده انتظامي فارس گفت: ماموران پليس با اقدامات انجام شده دريافتند كه يك بونكر حاوي موادمخدر از سمت لارستان وارد استان شده كه براي توقيف خودرو وارد عمل شدند.

سردار “گودرزي” بيان كرد: شب گذشته (21 دي ماه)ماموران پليس فارس در يك عمليات غافلگيرانه خودرو مذكور را در شيراز توقيف و در بازرسي از آن هفت تن ترياك كشف و راننده خودرو را دستگير كردند.

وي ارزش ريالي اين موادمخدر كشف شده را 14 ميليارد تومان اعلام کرد و افزود: اين محموله بزرگترين محموله كشف شده كشور در سال جاري است.

فرمانده انتظامي فارس گفت: اين محموله از سمت سيستان و بلوچستان به استان فارس وارد شده و قاچاقچيان قصد داشتند آن را در استان هاي تهران و خوزستان توزيع كنند.

سردار “گودرزي” در ادامه از كشف 12 كيلوگرم هروئين در اين استان خبر داد و گفت: در اين رابطه نيز سه نفر قاچاقچي موادمخدر دستگير و خودرو قاچاقچيان نيز توقيف شد.

وي با اشاره به اينكه در اين دو عمليات هفت خودرو سبك و يك دستگاه خودرو سنگين توقيف شد،‌تصريح كرد: پليس فارس برخورد با قاچاقچيان و خرده فروشان موادمخدر را در دستور كار خود قرار داده و در اين خصوص سه هزار خرده فروش موادمخدر را از ابتداي سال تا كنون دستگير و روانه زندان كرده است./پلیس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه