زمان بارگزاری این صفحه: 10:44 PM UTC

کميته تخصصي قيمت و کيفيت کلوچه سنتي فومن تشکيل شود

فرماندار فومن خواستار تشکيل سريع کميته تخصصي جهت بررسي آخرين وضعيت قيمت و کيفيت کلوچه سنتي فومن تا قبل از ايام نوروز شد و اعلام کرد؛ به طور قاطع با متخلفين برخورد صورت گيرد و واحدهاي متخلف به مردم معرفي شوند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرماندار فومن خواستار تشکيل سريع کميته تخصصي جهت بررسي آخرين وضعيت قيمت و کيفيت کلوچه سنتي فومن تا قبل از ايام نوروز شد و اعلام کرد؛ به طور قاطع با متخلفين برخورد صورت گيرد و واحدهاي متخلف به مردم معرفي شوند.

به گزارش صدای گیلان، جلسه ستاد تنظيم بازار شهرستان فومن با حضور اسماعيل قربانزاده فرماندار ، محمد جواد عامر معاون فرماندار و ديگر اعضاي ستاد صبح روز گذشته در محل فرمانداري اين شهرستان برگزار شد.

 

فرماندار شهرستان فومن در اين جلسه ضمن تبريک ميلاد باسعادت حضرت زينب(س) و روز پرستار به در پيش بودن ايام نوروز اشاره نمود و افزود: ايام نوروز در پيش است و طبيعتأ با توجه به وجود دو منطقه بسيار زيباي گردشگري ماسوله و قلعه رودخان شاهد حضور مسافرين بسياري در شهرستان فومن خواهيم بود که بايد در بحث کنترل قيمت ها توجه ويژه اي در اين زمان صورت گيرد.

 

اسماعيل قربانزاده به کم شدن کيفيت نان در نانوايي هاي آزاد پز اشاره کرد و افزود:با توجه به اينکه بسياري از نانوايي هاي شهرستان آزاد پز مي باشند اما در بعضي موارد کيفيت نان در آنها مطلوب نيست که اين أمر نياز به بازرسي هاي ويژه و برخورد با متخلفين دارد.

 

وي قيمت مرغ را بر اساس دستورالعمل ابلاغ شده دانست و خاطرنشان کرد: هرگونه افزايش قيمت مرغ غير قانوني بوده و با متخلفين برخورد خواهد شد.

قربانزاده تصريح کرد:کميته فرعي ستاد تنظيم بازار به صورت مرتب تشکيل شود و مصوبات ستاد نيز به طور کامل پيگيري و اجرا شود.

 

فرماندار شهرستان فومن به تشکيل نمايشگاه بهاره اشاره کرد و افزود:از افراد بومي براي تشکيل و حضور در اين نمايشگاه دعوت صورت گيرد تا از سرمايه گذاران داخلي حمايت شود.

 

وي از کيفيت کلوچه فومن به شدت اعلام نارضايتي کرد و افزود:با توجه به افزايش قيمت کلوچه سنتي فومن در ماه هاي أخير ، شاهد هيچگونه افزايش کيفيت در اين محصول نبوده ايم.

 

قربانزاده به استقبال مسافران از اين سوغات شهرستان فومن اشاره نمود و افزود:حفظ کيفيت اين سوغات شهرستان که در بسياري از موارد فومن را به کلوچه آن نيز ميشناسند بايد اهميت ويژه اي داشته باشد.

 

فرماندار فومن خواستار تشکيل سريع کميته تخصصي تا قبل از ايام نوروز در اين مورد شد و خاطرنشان کرد: کميته تخصصي جهت بررسي آخرين وضعيت قيمت و کيفيت کلوچه سنتي فومن تشکيل شود و به طور قاطع با متخلفين برخورد صورت گيرد و واحدهاي متخلف به مردم معرفي شوند.

 

وي در بخش پاياني صحبتهايش به افزايش بازرسي ها در بين مسافرکشان اشاره نمود و افزود: سال گذشته در تمامي گاراژها با توجه به دستورالعمل افزايش نرخ داشته ايم و نبايد شاهد افزايش قيمت ديگري باشيم که اين أمر مستلزم افزايش بازرسي ها مي باشد.

قربانزاده تصريح کرد:مردم بايد ثبات قيمت ها را احساس کنند و اين نياز به پاي کار بودن تمام مسئولين دارد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه